Valmieras Ziņas

Policija sākusi pārbaudi par 16 gadus vecas meitenes nāvi kādā dzīvoklī Rīgā

Lasīšanas laiks: 2 min

Policija sākusi pārbaudi ar 16 gadus vecas meitenes nāvi kādā dzīvoklī Rīgā; šobrīd nekas neliecina par noziedzīgu nodarījumu, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijā.

Policija informē, ka 27.augustā ap plkst.13.30 saņemts izsaukums no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem uz kādu dzīvokli Rīgā, kur atradās 1998. gadā dzimušas jaunietes līķis ar grieztu brūci.

Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, notikuma vietā, kur jau atradās mediķi un notikušā aculiecinieki, nekavējoties ieradās gan policijas darbinieki, gan prokuratūras pārstāve.

Veicot notikuma vietas apskati un uzklausot liecinieku – personu, kas atradās dzīvoklī kopā ar mirušo meiteni – liecības, kā arī veicot šo personu pārbaudi, nekas neliecināja par noziedzīgu nodarījumu.

Visticamāk, noticis traģisks nelaimes gadījums – vairāki jaunieši dzīvoklī skraidījuši, un meitene skrienot neveiksmīgi uzskrējusi stikla durvīm, kritusi un sagriezusies ar saplīsušā stikla lauskām.

Pēc notikušā jaunieši nekavējoties izsaukuši ātro palīdzību un, telefoniski konsultējoties ar mediķiem, visiem spēkiem centušies palīdzēt meitenei līdz viņu ierašanās brīdim. Diemžēl gūtais ievainojums bijis ļoti smags un meitene nomirusi.

Šobrīd policijas rīcībā nav informācijas, kas norādītu uz notikušu noziedzīgu nodarījumu. Tādēļ policija pauž neizpratni par 2.septembrī, raidījuma “Degpunktā ” sižetā izskanējušo informāciju, kas notikušo traģisko nelaimes gadījumu pārliecinoši dēvē par neoficiālo versiju un kopumā rada iespaidu, ka pret jaunieti mēģināts izdarīt pat vairākus noziedzīgus nodarījumus.

Policijā saistībā ar notikušo jau 27. augustā ir uzsākts kriminālprocess un saņemtas gan mediķu, gan liecinieku liecības. Tāpat tika nozīmēta ekspertīze, kas ļaus precīzi noskaidrot jaunietes nāves cēloni.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri