Valmieras Ziņas

Pirmsskolas izglītības iestāžu darbs vasarā

Lai Valmierā nodrošinātu ērtu un pieejamu pirmsskolas izglītības pakalpojumu, vasarā, no 25.jūnija līdz 20.augustam, darbosies septiņas Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes:

  • Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” (Rubenes ielā 38);
  • Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (Rūpniecības ielā 16A);
  • Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes “Vālodzīte” struktūrvienība “Krācītes” (Pārgaujas ielā 11A);
  • Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena” (Rūpniecības ielā 16A);
  • Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” (Beātes ielā 42);
  • Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas izglītības grupa (Jumaras ielā 9);
  • Valmieras 2.vidusskolas pirmsskolas izglītības grupa (Raiņa ielā 11).

Visiem bērniem, kuri jau šobrīd apmeklē kādu no Valmieras pirmsskolas izglītības iestādēm, būs iespēja apmeklēt bērnudārzu arī vasaras periodā (tai skaitā arī bērniem, kuri 2018.gada rudenī uzsāks mācības 1.klasē), ja vien nebūs izveidojies uzturēšanās maksas parāds.

Lai pieteiktu bērnu pirmsskolas izglītības iestādes apmeklēšanai vasaras periodā, vecākiem bērnudārzā jāiesniedz iesniegums.

Ja iestādē būs brīvas vietas, tur tiks gaidīti arī bērni, kuri neapmeklē nevienu Valmieras bērnudārzu. Šādos gadījumos vispirms nodrošināta vieta tiem bērniem, kuri ir deklarēti Valmierā, pēc tam tiem, kuri nav deklarēti Valmierā. Arī šajā gadījumā, lai pieteiktu bērnu pirmsskolas izglītības iestādes apmeklēšanai vasaras periodā, vecākiem izvēlētajā iestādē ir jāiesniedz attiecīgs iesniegums.

Maksa par uzturēšanos bērnudārzā vasaras periodā ir noteikta tāda pati kā mācību gada laikā – bērniem vecumā no viena līdz trīs gadiem – 2 EUR, savukārt bērniem vecumā no četriem līdz septiņiem gadiem – 2,28 EUR dienā. Vecākiem par bērnudārza pakalpojumu vasaras periodā ir jāveic priekšapmaksa, to ir iespējams veikt pa daļām. Vecākiem, kuri noslēguši līgumu par bērnudārza pakalpojuma saņemšanu vasaras periodā, pirmajā apmeklējuma dienā izglītības iestādē jāiesniedz maksājumu apstiprinošs dokuments.

Bērnudārza apmeklējums vasaras periodā tiks atteikts, ja vecāki nebūs nokārtojuši visas finansiālās saistības ar Valmieras pilsētas pašvaldību par pirmsskolas izglītības iestādes pakalpojumu.

Arī vasaras periodā vecāki var saņemt Valmieras pilsētas pašvaldības noteiktās uzturmaksu atlaides 100%, 50% vai 30% apmērā. Plašāka informācija par uzturmaksu atlaidēm pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē vai zvanot 64207153, 64210690, vai klātienē 105. un 106.kabinetā Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2.

Plašāka informācija par pirmsskolas izglītības iestāžu pakalpojumu vasaras periodā pieejama katrā bērnudārzā, kā arī Valmieras Izglītības pārvaldē, zvanot pa tālruni 64207123 vai rakstot guna.zvirgzda@valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri