Valmieras Ziņas

Pirmsskolas izglītības iestāžu darbs vasarā

Lai Valmierā nodrošinātu ērtu un pieejamu pirmsskolas izglītības pakalpojumu, vasarā, no 25.jūnija līdz 20.augustam, darbosies septiņas Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes:

  • Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” (Rubenes ielā 38);
  • Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (Rūpniecības ielā 16A);
  • Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādes “Vālodzīte” struktūrvienība “Krācītes” (Pārgaujas ielā 11A);
  • Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena” (Rūpniecības ielā 16A);
  • Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” (Beātes ielā 42);
  • Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas izglītības grupa (Jumaras ielā 9);
  • Valmieras 2.vidusskolas pirmsskolas izglītības grupa (Raiņa ielā 11).

Visiem bērniem, kuri jau šobrīd apmeklē kādu no Valmieras pirmsskolas izglītības iestādēm, būs iespēja apmeklēt bērnudārzu arī vasaras periodā (tai skaitā arī bērniem, kuri 2018.gada rudenī uzsāks mācības 1.klasē), ja vien nebūs izveidojies uzturēšanās maksas parāds.

Lai pieteiktu bērnu pirmsskolas izglītības iestādes apmeklēšanai vasaras periodā, vecākiem bērnudārzā jāiesniedz iesniegums.

Ja iestādē būs brīvas vietas, tur tiks gaidīti arī bērni, kuri neapmeklē nevienu Valmieras bērnudārzu. Šādos gadījumos vispirms nodrošināta vieta tiem bērniem, kuri ir deklarēti Valmierā, pēc tam tiem, kuri nav deklarēti Valmierā. Arī šajā gadījumā, lai pieteiktu bērnu pirmsskolas izglītības iestādes apmeklēšanai vasaras periodā, vecākiem izvēlētajā iestādē ir jāiesniedz attiecīgs iesniegums.

Maksa par uzturēšanos bērnudārzā vasaras periodā ir noteikta tāda pati kā mācību gada laikā – bērniem vecumā no viena līdz trīs gadiem – 2 EUR, savukārt bērniem vecumā no četriem līdz septiņiem gadiem – 2,28 EUR dienā. Vecākiem par bērnudārza pakalpojumu vasaras periodā ir jāveic priekšapmaksa, to ir iespējams veikt pa daļām. Vecākiem, kuri noslēguši līgumu par bērnudārza pakalpojuma saņemšanu vasaras periodā, pirmajā apmeklējuma dienā izglītības iestādē jāiesniedz maksājumu apstiprinošs dokuments.

Bērnudārza apmeklējums vasaras periodā tiks atteikts, ja vecāki nebūs nokārtojuši visas finansiālās saistības ar Valmieras pilsētas pašvaldību par pirmsskolas izglītības iestādes pakalpojumu.

Arī vasaras periodā vecāki var saņemt Valmieras pilsētas pašvaldības noteiktās uzturmaksu atlaides 100%, 50% vai 30% apmērā. Plašāka informācija par uzturmaksu atlaidēm pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē vai zvanot 64207153, 64210690, vai klātienē 105. un 106.kabinetā Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2.

Plašāka informācija par pirmsskolas izglītības iestāžu pakalpojumu vasaras periodā pieejama katrā bērnudārzā, kā arī Valmieras Izglītības pārvaldē, zvanot pa tālruni 64207123 vai rakstot guna.zvirgzda@valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Piesakies! Valmieras pilsētas pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Juridiskās nodaļas JURISTU/-I uz nenoteiktu laiku Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: - izstrādāt dažāda veida dokumentus, tajā skaitā, līgumus, domes lēmumus, rīkojumus, saistošos noteikumus, administratīvos aktus; - izvērtēt Pašvaldības iestāžu / struktūrvienību sagatavotos juridisko dokumentu projektus, nepieciešamības gadījumā tos pilnveidojot; - konsultēt Pašvaldības vadību un darbiniekus juridisku jautājumu risināšanā (tajā skaitā Pašvaldības kapitālsabiedrību pārvaldības procesa nodrošināšanā), izskaidrot tiesību normu jēgu un to piemērošanu; - sagatavot atbildes uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem; prasības pieteikumus tiesai; - pārstāvēt Pašvaldības intereses valsts un pašvaldību institūcijās, tiesā; - veikt tiesu prakses analīzi. un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība tiesību zinātnē (jurista kvalifikācija); - profesionālās darbības pieredze jurista amatā vismaz divi gadi; - zināšanas publisko tiesību jomā, administratīvajā procesā un tiesību aktu izstrādē; - izpratne par pašvaldības darbu un procesiem; - spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā; - spēja analītiski domāt, būt precīzam darbu izpildē, strādāt ar lielu informācijas apjomu; - labas saskarsmes spējas; - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; - teicamas latviešu valodas prasmes; - darba pieredze pašvaldību iestādēs specialitātē tiks uzskatīta par priekšrocību. mēs piedāvājam: - stabilu atalgojumu (atbilstoši 11.mēnešalgu grupai no 1050 līdz 1380 EUR); - personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; - apmācības iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi; - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Pieteikums jurista amatam”, līdz 2019.gada 6.augustam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 26121155. Profesija: JURISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Lāčplēša iela, 2 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-06

Pievienojies! Valmieras pilsētas pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā IEKŠĒJO AUDITORU/-I uz nenoteiktu laiku Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: - uzlabot un optimizēt Pašvaldības darbības; - palīdzēt efektīvi izmantot resursus un aizsargāt kapitālu; - veikt finanšu un lietderības auditus; - uzraudzīt un pārliecināt par kontroles piemērotību; - konsultēt (par līdzsvaru starp risku un kontroli); - sniegt priekšlikumus par iekšējās kontroles pilnveidošanu. un ja Tev ir: - augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai uzņēmuma vadības jomā; - profesionālās darbības pieredze iekšējā auditora amatā vismaz divi gadi; - izpratne par pašvaldības darbu un procesiem; - spēja organizēt savu darbu un strādāt patstāvīgi; - spēja analītiski domāt, būt precīzam darbu izpildē, strādāt ar lielu informācijas apjomu; - labas saskarsmes spējas un precizitāte; - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; - teicamas latviešu valodas prasmes; - darba pieredze pašvaldību iestādēs specialitātē tiks uzskatīta par priekšrocību. mēs piedāvājam: - stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 945 līdz 1275 EUR); - personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; - apmācības iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi; - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Pieteikums iekšējā auditora amatam”, līdz 2019.gada 2.augustam plkst.16:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: IEKŠĒJAIS AUDITORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-02

Mūsu partneri