Valmieras Ziņas

Pirmdien Latvijā gaiss iesils līdz plus 25 grādiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pirmdien Latvijā gaiss iesils līdz plus 25 grādiem, vietām uzlīs un iespējams arī pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Naktī gaidāms mākoņains laiks, brīžiem vietām debesis skaidrosies. Galvenokārt valsts centrālajos reģionos būs īslaicīgs lietus un vietām iespējams arī pērkona negaiss. Saglabāsies lēns vējš un minimālā gaisa temperatūra naktī būs +13…+18 grādi. 

Rīgā nakts aizritēs bez nokrišņiem un, pūšot lēnam vējam, gaiss atdzisīs līdz +16…+17 grādiem.

Dienā Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums un vietām īslaicīgs lietus, bet centrālajos un austrumu reģionos gaidāmas arī pērkona lietusgāzes, vietām līs stipri.

Pūtīs lēns vējš un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +20…+25 grādiem, bet Kurzemes piekrastē nebūs siltāk par +18…+20 grādiem.

Galvaspilsētā dienā būs mainīgs mākoņu daudzums, ar iespējamu lietu un pērkona negaisu. Pūtīs lēns vējš un gaiss iesils līdz +21…+23 grādiem.

Dienas vidū ultravioletā starojuma indekss sasniegs vidēju līmeni, tāpēc LVĢMC pārstāvji aicina cilvēkus ievērot piesardzību un ilgstoši neuzturēties tiešos saules staros.

 

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri