Valmieras Ziņas

Pirmās ’’Latvijas tirgotāju dienas’’ Valmierā pulcēja vairāk nekā 150 uzņēmēju

Lasīšanas laiks: < 1 min

12. un 13. maijā, Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā pirmo reizi norisinājās vērienīgs pasākums ’’Latvijas tirgotāju dienas’’, kurā piedalījās visdažādāko nozaru pārstāvji – ražošanas uzņēmumi, tirgotāji, amatnieki, kā arī izglītības iestādes un pašvaldības. Pasākums kopumā pulcēja 159 dažādus tirgotājus no visas Latvijas.

Valmieras Olimpiskā centra sporta spēļu kompleksa ēka uz divām dienām pārtapa izstāžu zālē, kur bija iespējams ielūkoties auto pasaulē. Tāpat tirgotāju dienu apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar vietējā tūrisma piedāvājumu un jaunākajām aktualitātēm izglītībā. Olimpiskā centra stāvlaukumos savu produkciju valmieriešiem un pilsētas viesiem piedāvāja uzņēmēji, amatnieki un mājražotāji, darbojās Tirgotāju dienu Street Food zona ar plašu ēdienu daudzveidību, kur ko savai gaumei varēja atrast ikviens pasākuma apmeklētājs. Valmieras Olimpiskā centra futbola laukums piedāvāja plašu atrakciju zonu bērniem, kā arī dažādas sportiskas aktivitātes no Valmieras sporta klubiem Valmieras sporta skolas.

Latvijas tirgotāju dienu komanda izsaka pateicību visiem, kuri piedalījās pasākuma tapšanā, kā arī ikvienam pasākuma apmeklētājam! Par jaunākajām Latvijas tirgotāju dienu aktualitātēm, kā arī turpmākajiem pasākumiem iespējams uzzināt Latvijas tirgotāju dienu Facebook kontā, kā arī interneta vietnē www.tirgotajudienas.lv.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri