Valmieras Ziņas

Pirmajā Latvijas MTB maratona posmā uzvar Oskars Muižnieks

“DTG-MySport” komandas riteņbraucējs Oskars Muižnieks svētdien, 28.aprīlī, guva uzvaru sezonas pirmajā “Latvijas valsts mežu” MTB maratona posmā, kur dalībnieki sacentās distancē no Valmieras uz Cēsīm.

Prestižajā “Toyota Hybrid” braucienā riteņbraucēji veica 52 kilometru garu distanci, bet jau sākuma daļā no konkurentiem spēja aizmukt Muižnieks. Latvijas MTB maratona čempionam spēja pievienoties viņa komandas biedrs Lauris Purniņš, kamēr sekotāju vidū brauca tādi vīri kā Kaspars Serģis, Kārlis Baltacis, Dmitrijs Sorokins un citi.

Lielisku braucienu aizvadošos “DTG-MySport” komandas sportistus nevienam panākt tā arī neizdevās – Muižniekam dažas sekundes zaudēja Purniņš, kuram šis ir viens no karjeras lielākajiem panākumiem. Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena tikmēr kāpa Kaspars Serģis (“Amore&Vita Prodir”).

Dāmām uzvaras laurus plūca jaunā un talantīgā Igaunijas riteņbraucēja Merili Sirvela, kura jau sākumā ieguva līderes godu un pozīcijas tikai nostiprināja. Otro un trešo vietu ieguva “VW Komerctransports-Veloprofs.lv” sportistes Lelde Ardava un Lāsma Ozola. Komandu ieskaitē triumfēja “DTG-MySport”, otrie bija “Patria-Bottecchia”, bet trešie ZZK vīri.

Līdz pēdējiem metriem neprognozējama cīņa bija vērojama “Lielbāta” Tautas braucienā, kurā piedalījās vairāk nekā 1200 dalībnieku. Vīru absolūtajā vērtējumā spraigu uzvaru guva Pauls Rubenis no “VW Komerctransports-Veloprofs.lv” vienības, kamēr dāmām uzvarēja Santa Sanija Jurgena (“Dobeles dzirnavnieks”/”Feel Free”).

Šajā “Latvijas valsts mežu” MTB maratona sezonā iekļauti septiņi posmi, nākamajam norisinoties 11.maijā Talsos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri