Valmieras Ziņas

Pirmais izklaidējošais šovs Valmierā – ”Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti”

2019. gada 13. februārī, plkst.19.00 koncertzālē “Valmiera” notiks pirmais izklaidējošais vakara šovs – ”Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti”.

Tas būs Valmierā jauns izklaidējošs atpūtas pasākums ar vakara viesiem, stāstiem, izaicinājumiem, viktorīnu, skanīgiem priekšnesumiem un iespēju laimēt balvas. Ciemos nāks valmierieši, vidzemnieki un ne tikai, lai parunātos un arī paši iesaistītos kādos izaicinājumos.

Vakara vadītājs un organizators Jānis Rozītis stāsta: “Pie mums Valmierā, Vidzemē notiek tik daudz interesantas lietas, mums apkārt ir ļoti daudz talantīgu, uzņēmīgu un aizrautīgu cilvēku, ar kuriem gribas satikties, parunāties un par tiem pastāstīt arī pārējiem. Šis būs vakars, lai brīvā atmosfērā iepazītos ar jaunām personībām, uzzinātu interesantas lietas par jau zināmiem cilvēkiem un, protams, pavadītu laiku ar draugiem.

Vakara gaitā būs iespējams ne tikai iepazīties ar spilgtām personībām, bet baudīt arī muzikālus priekšnesumus un pašiem piedalīties dažādās izklaidēs.

Pirmā šova laikā uzzināsim vai Ziemassvētku vecītis var būt arī politiķis un kas jādara, lai nokļūtu olimpiskajās spēlēs?

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties interneta vietnē www.bezrindas.lv. Pasākuma dienā biļetes būs iespējams iegādāties arī norises vietā, koncertzālē “Valmiera”. Biļešu cenas 10 un 15 EUR.

Vecuma ierobežojums: 12+

Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt sekojot https://www.facebook.com/nobriedisvakars/

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri