Valmieras Ziņas

PII “Burtiņš” norisinājušies Dārza svētki “Pasaku valstība”

24. maija pēcpusdienā PII “Burtiņš” norisinājās jau ceturtie Dārza svētki. Latvijas simtgades pavasarī tie aizvadīti Margaritas Stārastes ilustrēto un sarakstīto pasaku noskaņās. 

Dienas pirmajā daļā mazie PII “Burtiņš’ audzēkņi tika iepazīstināti ar Margaritu Stārasti un viņas pasaku varoņiem. Savukārt pēcpusdienā vairāki pasaku varoņi aicināja bērnus un viņu vecākus jauki pavadīt laiku “Burtiņa” pagalmā: pārbaudīt savas prasmes dažādos uzdevumos un saņemt gardas balvas.

“Pelēkā namiņa” stacijā bija jāpilda divi uzdevumi: no kartona kastēm jābūvē “skurstenis”, cik vien augstu var; un ar uzlīmēm jāizrotā papīra namiņš – fotorāmītis, ko bērns varēja ņemt līdzi uz mājām.

Arī “Zīļuks” bija sagatavojis divus uzdevumus. Vienā no tiem bērniem bija jāsaliek koka puzle – Zīļuks; otrajā – izmantojot slotu, jāvada bumbiņa starp konusiem.

“Tince” mācīja bērniem precizitāti, liekot bumbiņu iemest trīs dažāda lieluma spainīšos.

“Burtu meitiņa” piedāvāja līdzīgu aktivitāti – burtiņi bija ne tikai jāpazīst, bet arī jāizmet cauri trīs iekārtiem riņķiem.

“Dižmeža” laumiņas bērniem lūdza palīdzēt sakārtot sesku radīto nekārtību: salasīt noteiktu skaitu akmentiņu, čiekuru, kastaņu un zariņu, tā mācot bērniem matemātiku un dabas zinības.

“Knīpucis” aicināja katru bērnu 3 zivtiņas “ciemos vest” – izmakšķerēt no viena zivju pilna baseiniņa un ielaist otrā.

Pateicoties PII “Burtiņš” atbalstītājiem un draugiem, garškopju kustībai “Gardu muti”, “Valdeko”, “Cido” un māksliniecei Baibai Šomasei, bērni tika pie garšīgiem pārsteigumiem, bet bērnudārzs – pie jaunas, skaistas dekorācijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Atpūtas un izklaides vietu tīkls "KLONDAIKA" ir viens no veiksmīgākajiem izklaides un atpūtas vietu tīkliem visā Latvijā jau 25 gadus. Meklējam VALMIERĀ – BĀRMENI. Tavi galvenie darba pienākumi: - rūpēties par mūsu viesiem saskaņā ar uzņēmuma noteiktiem standartiem; - pagatavot dzērienus, pasniegt ēdienus un piedāvāt citus viesiem interesējošos pakalpojumus; - izpildīt vadītāja dotos uzdevumus. Šī vakance domāta Tev, ja Tev ir: - iegūta vidējā izglītība; - labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas; - prasme izzināt klientu vajadzības un vēlmes. Strādājot pie mums, Tu iegūsi: - apmācības, lai būtu izcils darbinieks; - elastīgu darba grafiku; - lieliskus darba kolēģus; - karjeras attīstības iespējas; - uzņēmuma piedāvātos labumus – darbinieku saliedēšanas pasākumus, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, darbinieku atlaižu karti pirkumiem Klondaikās un TexMex restorānos ar 50% atlaidi; - un citas unikālas lietas, kas Tev pie mums strādājot liks justies kā ģimenē. Darba laika veids: summētais darba laiks, pēc grafka. Atalgojums: no 650 līdz 1200 EUR bruto. Darba vietas adrese: Rīgas iela 4, Valmiera. Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Uzņēmums: SIA "FURORS CAFE", reģ.nr. 40003963896. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Valmiermuižas ielā 11, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, uz darbinieku atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERMUIŽĀ” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmiermuižas iela 11, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri