Valmieras Ziņas

PII “Burtiņš” norisinājušies Dārza svētki “Pasaku valstība”

24. maija pēcpusdienā PII “Burtiņš” norisinājās jau ceturtie Dārza svētki. Latvijas simtgades pavasarī tie aizvadīti Margaritas Stārastes ilustrēto un sarakstīto pasaku noskaņās. 

Dienas pirmajā daļā mazie PII “Burtiņš’ audzēkņi tika iepazīstināti ar Margaritu Stārasti un viņas pasaku varoņiem. Savukārt pēcpusdienā vairāki pasaku varoņi aicināja bērnus un viņu vecākus jauki pavadīt laiku “Burtiņa” pagalmā: pārbaudīt savas prasmes dažādos uzdevumos un saņemt gardas balvas.

“Pelēkā namiņa” stacijā bija jāpilda divi uzdevumi: no kartona kastēm jābūvē “skurstenis”, cik vien augstu var; un ar uzlīmēm jāizrotā papīra namiņš – fotorāmītis, ko bērns varēja ņemt līdzi uz mājām.

Arī “Zīļuks” bija sagatavojis divus uzdevumus. Vienā no tiem bērniem bija jāsaliek koka puzle – Zīļuks; otrajā – izmantojot slotu, jāvada bumbiņa starp konusiem.

“Tince” mācīja bērniem precizitāti, liekot bumbiņu iemest trīs dažāda lieluma spainīšos.

“Burtu meitiņa” piedāvāja līdzīgu aktivitāti – burtiņi bija ne tikai jāpazīst, bet arī jāizmet cauri trīs iekārtiem riņķiem.

“Dižmeža” laumiņas bērniem lūdza palīdzēt sakārtot sesku radīto nekārtību: salasīt noteiktu skaitu akmentiņu, čiekuru, kastaņu un zariņu, tā mācot bērniem matemātiku un dabas zinības.

“Knīpucis” aicināja katru bērnu 3 zivtiņas “ciemos vest” – izmakšķerēt no viena zivju pilna baseiniņa un ielaist otrā.

Pateicoties PII “Burtiņš” atbalstītājiem un draugiem, garškopju kustībai “Gardu muti”, “Valdeko”, “Cido” un māksliniecei Baibai Šomasei, bērni tika pie garšīgiem pārsteigumiem, bet bērnudārzs – pie jaunas, skaistas dekorācijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri