Valmieras Ziņas

Pievienojies Valmieras florbolistu saimei!

Jaunajai sezonai tuvojoties, “Florbola klubs Valmiera” uzņem jaunus dalībniekus dažādās vecumgrupās. Sazinieties ar savai vecumgrupai atbilstošo treneri un tiekamies laukumā!

– 2007.g. un vecāki, treneri: Aigars Belasovs, tel. 29334916, Jānis Jansons, tel.29962178

– 2008.g. – 2011.g., treneris: Ivars Laktiņš, tel.26321889

– 2012.g. un jaunāki, treneri: Arvis Kārkliņš, 20229157, Jānis Jansons, tel.29962178

Valmiera var lepoties ar vienu no lielākajiem florbola klubiem, kas jaunatnes sistēmā pulcē vairāk nekā 100 jaunos florbolistus. Bērni un jaunieši FBK “Valmiera” jaunatnes sistēmā, kas tiek veidota ciešā sadarbībā ar Valmieras Bērnu sporta skolu, trenējas dažādās vecumgrupās – treniņiem var pievienoties bērni no 5 gadu vecuma. Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionātā Valmieras jauno florbolistu komandas startē astoņās vecumgrupās, U8 – U16. Komandās tiek laipni gaidītas arī meitenes!

Ikdienā jaunie florbolisti trenējas Vidzemes Olimpiskajā centrā. Kopīgi tiek aizvadīti ne vien treniņi, bet arī svētki. “FBK Valmiera” sistēmā bērni tiek izglītoti par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, saudzējot savu veselību. Tiek organizētas tikšanās ar uztura speciālistiem, sniegtas fizioterapeitu konsultācijas un rīkotas nometnes.

Izmēģini, vai florbols ir tavs sporta veids, atvērtajā treniņā bez maksas!

Atvērtais treniņš (bērniem un jauniešiem, kuri netrenējas florbolā): svētdien, 9.augustā plkst.11:00, Vidzemes Olimpiskajā centrā, bērniem un jauniešiem 5-16 gadu vecumā.

Info: +371 20229157 (Arvis)

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ruvikol Ehitus OU, Latvijas filiāle, 42103112539 nepieciešams  Alumīnija logu un durvju ražošanas tehnologs Darba pienākumi: Nodrošināt kvalitātīva produkta ražošanu ievērojot tehnoloģiskos procesus; Pilnveidot produkcijas kvalitātes nodrošināšanu un optimizēt izejvielu un materiālu izmantošanu; Tehniskās un tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādi un ieviešanu uzņēmumā; Veikt ražošanas atskaišu analīzi par materiālu un izejvielu patēriņu; Sekot materiālu patēriņam, nodrošināt savlaicīgu to pasūtīšanu. Prasības: Vidējā speciālā izglītība vai augstākā izglītība (var būt nepabeigta) kādā no tehniskajām specialitātēm (būvinženierija, metālapstrāde);  Prasmes darbā ar MS Excel, MS Word, vēlamas Auto CAD prasmes;•  Spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba uzdevumu izpildi;•  Spēja lasīt ražošanas / tehnisko dokumentāciju • Vēlme sadarboties un strādāt komandā ar kolēģiem, zinātkāre, mērķtiecība; • Labas latviešu krievu un angļu valodas zināšanas. Pieteikties: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu ou.ruvikol@gmail.com tel nr. 37125531000 Sazināsimies ar nākamās kārtas pretendentiem Profesija: BŪVNIECĪBAS TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 12/3, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-26 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri