Valmieras Ziņas

Piesakies dalībai svētku braucienā “Galamērķis: Valmiera 737”!

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras dzimšanas dienā, piektdien, 24. jūlijā, no plkst. 19.00 norisināsies svētku brauciens “Galamērķis: Valmiera 737”. Valmieras uzņēmumus, iestādes, organizācijas, ģimenes un ikvienu interesentu aicina izrotāt savu automašīnu, velosipēdu vai cita veida pārvietošanās līdzekli, doties paša izvēlētā maršrutā pa Valmieras ielām, braucienu noslēdzot ar goda vārtiem pie Valmieras Kultūras centra. Pie goda vārtiem svētku brauciena dalībnieki tiks iemūžināti fotogrāfijās un filmēti Re:TV raidījumam par Valmieras dzimšanas dienas svētkiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Dalība svētku braucienā būs iespēja atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai ģimeni valmieriešiem un pilsētas viesiem. Tiem, kuri plāno piedalīties braucienā, vēlama iepriekšēja pieteikšanās svētku braucienam, līdz 21. jūlijam elektroniski aizpildot pieteikuma anketu: https://forms.gle/5JuX214SmB4bxFoG6 vai sūtot e-pastu: evija.dzvinko@valmiera.lv (e-pastā vajag norādīt organizācijas nosaukumu vai dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, transportlīdzekļu skaitu, kā arī norādīt, kurā laika posmā (no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00) plānojat braukt cauri goda vārtiem pie Valmieras Kultūras centra).

Informācija dalībniekiem:

– Braucienā var piedalīties ar vieglajām pasažieru automašīnām, motocikliem, velosipēdiem vai citiem pārvietošanās līdzekļiem, kuru izmērs nepārsniedz vieglās pasažieru automašīnas izmēru.

– Brauciena dalībnieki apņemas ievērot spēkā esošos ceļu satiksmes noteikumus.

– Brauciena dalībniekus aicina Valmierā dzīvot zaļi un būt atbildīgiem par apkārtējo vidi – izmantot dabai draudzīgu pārvietošanās līdzekļa noformējumu. Ja braucienā tiek izmantoti hēlija baloni, organizatori lūdz padomāt par to nostiprināšanu, lai izvairītos no apkārtējās vides piesārņošanas riska.

– Brauciena dalībniekus aicina izvērtēt savu veselības stāvokli un nepiedalīties braucienā, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. 

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri