Valmieras Ziņas

Piesakies dalībai svētku braucienā “Galamērķis: Valmiera 737”!

Valmieras dzimšanas dienā, piektdien, 24. jūlijā, no plkst. 19.00 norisināsies svētku brauciens “Galamērķis: Valmiera 737”. Valmieras uzņēmumus, iestādes, organizācijas, ģimenes un ikvienu interesentu aicina izrotāt savu automašīnu, velosipēdu vai cita veida pārvietošanās līdzekli, doties paša izvēlētā maršrutā pa Valmieras ielām, braucienu noslēdzot ar goda vārtiem pie Valmieras Kultūras centra. Pie goda vārtiem svētku brauciena dalībnieki tiks iemūžināti fotogrāfijās un filmēti Re:TV raidījumam par Valmieras dzimšanas dienas svētkiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Dalība svētku braucienā būs iespēja atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai ģimeni valmieriešiem un pilsētas viesiem. Tiem, kuri plāno piedalīties braucienā, vēlama iepriekšēja pieteikšanās svētku braucienam, līdz 21. jūlijam elektroniski aizpildot pieteikuma anketu: https://forms.gle/5JuX214SmB4bxFoG6 vai sūtot e-pastu: evija.dzvinko@valmiera.lv (e-pastā vajag norādīt organizācijas nosaukumu vai dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, transportlīdzekļu skaitu, kā arī norādīt, kurā laika posmā (no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00) plānojat braukt cauri goda vārtiem pie Valmieras Kultūras centra).

Informācija dalībniekiem:

– Braucienā var piedalīties ar vieglajām pasažieru automašīnām, motocikliem, velosipēdiem vai citiem pārvietošanās līdzekļiem, kuru izmērs nepārsniedz vieglās pasažieru automašīnas izmēru.

– Brauciena dalībnieki apņemas ievērot spēkā esošos ceļu satiksmes noteikumus.

– Brauciena dalībniekus aicina Valmierā dzīvot zaļi un būt atbildīgiem par apkārtējo vidi – izmantot dabai draudzīgu pārvietošanās līdzekļa noformējumu. Ja braucienā tiek izmantoti hēlija baloni, organizatori lūdz padomāt par to nostiprināšanu, lai izvairītos no apkārtējās vides piesārņošanas riska.

– Brauciena dalībniekus aicina izvērtēt savu veselības stāvokli un nepiedalīties braucienā, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri