Valmieras Ziņas

Piektdien Valmierā notiks Mazās biznesa dienas pēcpusdiena

Lasīšanas laiks: 2 min

Iniciatīvas “Atbalsti mazo biznesu” partneri ir sarūpējuši iedvesmojošus runātājus un praktiskus padomus mazā biznesa uzsākšanai, vadīšanai un attīstībai, un dodas uz  reģioniem. Piektdien, 31.oktobrī no plkst.13 līdz 16:30 notiks bezmaksas seminārs Valmieras Kultūras centra 3.stāva kamerzālē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja pasākuma organizatori.

Kā pastāstīja “MVU Foruma” izpilddirektors Eduards Filippovs, Mazā biznesa pēcpusdiena ir iespēja kopīgi sniegt atbalstu mikro un mazajiem uzņēmējiem – atvērt durvis jauniem klientiem.

Seminārā varēs uzzināt par Mazo biznesa dienu, kuras  kartē www.mazabiznesadiena.lv/karte jau reģistrējušies vairāk kā 4000 uzņēmumu visā Latvijā. Lai saņemtu atbalstu no iniciatīvas partneriem, uzņēmēji aicināti reģistrēties un piedalīties semināros Latvijas reģionu pilsētās. Reģistrācija: www.mazabiznesadiena.lv/seminari.

Seminārs bez maksas notiks pateicoties Valmieras domes un SEB bankas atbalstam.

Programma:

12:45 – 13:00 Dalībnieku ierašanās.

13:00 – 13:10 Atklāšana. MVU Foruma valdes priekšsēdētāja Elīna Egle

13:10 – 13:20 Pašvaldības ieguldījums uzņēmējdarbības attīstībā. Valmieras pilsētas domes pārstāvis.

13:20-13:50 Informācija par uzņēmējdarbības aktivitāti un rādītājiem Valmieras pilsētā un

Vidzemes reģionā, sadarbībā ar LURSOFT. Linda Kalniņa

13:50 – 14:20 Uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo resursu piesaiste.

A/S SEB banka Vidzemes reģiona pārstāvji;

14:20 – 14:50 Produktu un pakalpojumu pārdošana. Vigants Lesausks, SIA “Scorro”

14:50 – 15:20 Praktiski rīki un atbalsta instrumenti mazajam biznesam, lai sagatavotos

Mazā biznesa dienai, 15.novembrī. Kristaps Banga

15:20-15:40 Mazā biznesa stāsts ar Zilver mājas vīnu darītāju Jāni Zilveru.

15:40-16:00 Uzņēmēju organizācijas mazajam biznesam – MVU Foruma izpilddirektors

Eduards Filippovs;

16:00-16:20 Kā palīdzēt lidot jaunām idejām un inovācijām uzņēmumā? DPA

partnerattiecību mārketinga vadītāja Anda Šrēdere

16:20-pēdējam viesim. Jautājumi un atbildes pie SIA “Venden” kafijas. Tīklošanās.

Mazā biznesa diena šogad notiks 15.novembrī. Šajā dienā ikviens mikro vai mazā biznesa pārstāvis ir aicināts sagatavot īpašus piedāvājumus patērētājiem, izmantojot www.mazabiznesadiena.lv/plakats  bezmaksas mārketinga rīkus. Lai pilnvērtīgi iesaistītos akcijā un parādītu sevi plašākai auditorijai, uzņēmumi aicināti reģistrēties kartē: www.mazabiznesadiena.lv/karte un atjaunot informāciju par savu uzņēmumu – darba laiku, pakalpojumiem un produktiem vai īpašiem piedāvājumiem, kā ari citu lietderīgu informāciju! Iniciatīvas organizatori attiecīgi aicinās ikvienu iedzīvotāju 15.novembra rītā atrast sev tuvāko un interesējošo mazo biznesu, kurš piedāvās īpaši satikties, doties pie viņiem ciemos un iepirkties!

Pasākuma ietvaros būs iespēja arī paviesoties informatīvajos stendos sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu forumu, vietējo reģiona uzņēmēju biedrību, kā arī citiem partneriem.

Iniciatīvas “Atbalsti mazo biznesu!” partneri šogad ir A/S SEB, SIA Lursoft, VAS “Latvijas Pasts”, SIA “Venden”, SIA “Baltic Id”, SIA “Pegasus Group” un Rīgas Dome, CV-online, Inbox.lv, Latvijas Avīze, Latvijas Televīzija, Latvijas Radio, Otkritij Gorod, www.baltic–cours.com. 

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri