Valmieras Ziņas

Piektdien ugunsgrēkā Valmieras novadā cieta cilvēks

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 16.  februāra plkst. 6.30 līdz 19. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 18 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 19.55 tika saņemts izsaukums uz Valmieras novada Rūjienu, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega dīvāns 5m2 platībā. No piedūmotā mājokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kurš notikumā cieta. Vēl pieci iedzīvotāji no ēkas tika evakuēti. Notikuma vietā strādāja arī Naukšēnu brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 21.31 ugunsgrēks likvidēts.

Sestdien plkst. 11.23  VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu Madonā, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega starpstāvu pārsegums 1m2 platībā. Plkst. 12.00 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar ugunsdzēsēji glābēju palīdzība bija nepieciešama Madonas novada Sarkaņu pagastā, kur ezerā uz ledus atradās cilvēks, kuram bija radušas veselības problēmas. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot glābšanas dēli, cilvēku nogādāja krastā, kur nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi.

Sestdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Rīgas ielā Limbažos, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,1m2 platībā, Sporta ielā Valmierā, saistībā ar nepareizu apkures ierīces ekspluatāciju, kā arī Avotu ielā Alūksnē, kur vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5m2 platībā.

Svētdien VUGD saņēma divus izsaukumus  uz notikumiem, kur dzīvojamo māju dūmvados dega sodrēji. Vakar no rīta izsaukums tika saņemts uz Valkas ielu Valmierā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5m2 platībā, savukārt svētdienas vakarā šāds izsaukums tika saņemts uz Viestura ielu Gulbenē, kur arī divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5m2 platībā.

Piektdienas pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēju saņēma izsaukumu uz Brīvības ielu Alūksnē, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu sakārtoja.

Aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD kopumā saņēma  149 izsaukumus – 48 uz ugunsgrēku dzēšanu, 66 uz glābšanas darbiem, bet 35 izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri