Valmieras Ziņas

Piektdien Latvijā atklāti 666 Covid-19 gadījumi un pieci sasirgušie miruši

Aizvadītajā diennaktī Latvijā atklāti kopumā 666 Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par piecu sasirgušo nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Saslimstība ar Covid-19 šonedēļ Latvijā ir nemainīgi augsta un jau trešo dienu aug saslimstības divu nedēļu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju, kas pašlaik ir sasniedzis 342 gadījumus. Pēdējā laikā zemākais šis rādītājs bija 7.aprīlī – 330,6.

Diennakts laikā Latvijā veikti 16 852 Covid-19 testi, un pozitīvi no tiem bijuši 4%.

Kopumā Latvijā līdz šim reģistrēti 107 240 inficēšanās ar Covid-19 gadījumi. Aģentūras LETA aprēķini liecina, ka pēdējo divu nedēļu laikā reģistrēti 6524 Covid-19 gadījumi, savukārt pārējie tiek uzskatīti par slimību pārslimojušiem.

No aizvadītajā diennaktī mirušajiem Covid-19 pacientiem viens cilvēks bijis 50 līdz 59 gadu vecumā, viens – 60 līdz 69 gadu vecumā, divi – 70 līdz 79 gadu vecumā, bet viens – 90 līdz 99 gadu vecumā.

Līdz šim Latvijā kopumā miruši 1986 cilvēki, kurš bija saslimis ar Covid-19, kas ir 1,85% no visiem apstiprinātajiem saslimšanas ar Covid-19 gadījumiem.

Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoti 63 Covid-19 pacienti, bet no tām izrakstīti 104 pacienti, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati. Līdz ar to kopējais Covid-19 pacientu skaits stacionāros ir sarucis no 703 ceturtdien līdz 654 piektdien.

No visiem slimnīcās esošajiem Covid-19 pacientiem patlaban 563 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 91 ir ar smagu slimības gaitu.

Līdz šim kopumā no Latvijas ārstniecības iestādēm izrakstīti 10 685 Covid-19 pārslimojušie.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri