Valmieras Ziņas

Piektdien gaiss iesils līdz +20 grādiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien naktī un no rīta daudzviet Latvijas dienvidaustrumu daļā – ne tikai Latgalē un Sēlijā, bet arī vietām Zemgalē un Vidzemē – gaidāms īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.

Savukārt dažviet Kurzemē sabiezēs migla. Vējš galvenokārt lēni pūtīs no dienvidiem. Gaisa temperatūra pazemināsies līdz +3..+8 grādiem, vietām Kurzemē – līdz +1 grādam.

Dienā būs mainīgs mākoņu daudzums, mākoņaināks laiks saglabāsies Latgalē. Atsevišķās vietās valsts centrālajā un austrumu daļā īslaicīgi līs. Pārsvarā pūtīs lēns dienvidu vējš, Kurzemē iegriezīsies rietumu vējš.

Maksimālā gaisa temperatūra piektdien būs +15..+20 grādi, bet vietām Latgalē un piekrastē – tikai +10..+14 grādi.

Rīgā piektdien spīdēs saule, nokrišņi maz iespējami. Pūšot lēnam vējam, gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +7 grādiem un pēcpusdienā pakāpsies līdz +19 grādiem, līdz ar to gaidāma siltākā diena kopš septembra.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri