Valmieras Ziņas

Piedzīvojums ar sniega kurpēm un tautas vijoles spēli Kanādā

Ceturtdien, 8.decembrī, plkst.18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) kopā ar Tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu “Gandrs” aicina uz ceļotāju stāstu un bilžu vakaru, kur vēsturnieki un dzīves baudītāji Liene un Alberts Rokpeļņi dalīsies stāstos par piedzīvoto Ziemeļkanādā, informē Valmieras TIC Tūrisma projektu vadītāja Aiga Akmentiņa. 

Pieredzes bagātais brauciens noticis jau 2010. gadā, taču pašiem ceļotājiem tur pavadītais gads ir palicis spilgtā atmiņā, tāpat kā stāsti un emocijas. Liene un Alberts piedalījās izglītojošā programmā, kuras laikā abiem bija jāpasniedz nodarbības vietējiem iedzīvotājiem. Īpašs izaicinājums ir bijis skolot vietējos bērnus tautas vijoles spēlē, kā arī vadīt treniņus sniega kurpju biatlonā.

Kanādā laikapstākļi ir bijuši krasi atšķirīgi – ļoti karsts un atkal ļoti auksts. Aukstākā piedzīvotā temperatūra bijusi ap -40◦C. Laikapstākļi gan nav traucējuši ceļot un iepazīt Edmontonas pilsētu, indiāņu ciemus, slēpot un izbraukāt Aļaskas lielceļu līdz karstajiem avotiem.

Iepazīta cita kultūra, iegūti jauni draugi. Kā atzīst paši, ne vienmēr viss noticis, kā plānots. Brauciena laikā nozaudēta bagāža, bijuši brīži, kad “nolaižas rokas” un no visa gribējies aizbēgt. Bet arī tie ir stāsti, kas bagātinājuši abu personības.

Plašāk par Kanādā piedzīvoto ceļotāju stāstu un bilžu vakarā. Pasākums ir bez maksas ar ierobežotu vietu skaitu. Interesentus aicinām pietikties savlaicīgi, rakstot e-pastu tic@valmiera.lv, ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai zvanot pa tālruņiem: 64207177, 26332213.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri