Valmieras Ziņas

Piedalies Valmieras novada sportiskajā (iz)aicinājumā!

Lasīšanas laiks: 2 min

Aicinām ikvienu interesentu piedalīties Valmieras novada sportiskajā (iz)aicinājumā! Ir izveidoti astoņi maršruti, kurus var veikt, gan ejot pastaigā, gan skrienot, gan braucot ar velosipēdu u.c. Maršruti ved pa lielākiem ceļiem, mazām taciņām, iepazīstinot izaicinājuma dalībniekus ar mazāk zināmām Valmieras novada vietām.

Starta un finiša vietas:

  • Valmierā – koordinātas: 57.527770, 25.389595;
  • Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā – Trikātā, koordinātas: 57.542758, 25.708595;
  • Kocēnu apvienībā – Zilākalna (kalna) stāvlaukums, koordinātas: 57.553036, 25.226808;
  • Mazsalacas apvienībā – Mazsalacas vidusskola, koordinātas: 57.863892, 25.034952;
  • Burtnieku apvienībā – Burtnieki, koordinātas: 57.698709, 25.276001;
  • Rūjienas apvienībā – Oleri, koordinātas: 57.809791, 25.361235;
  • Naukšēnu apvienībā – Ķoņu kalns, koordinātas: 57.936537, 25.332028;
  • Strenču apvienībā – Seda, koordinātas: 57.650229, 25.750415.

Izaicinājuma maršrutu GPX  faili un PDF kartes pieejamas šeit.

Lai piedalītos izaicinājumā, ir jālejuplādē un jāpiereģistrējas lietotnē “Strava”, dalībnieka profilam jābūt publiski pieejamam, kā arī dalībnieks piekrīt savu personas datu apstrādei Valmieras novada sportiskā (iz)aicinājuma veikšanai. Pēc reģistrēšanās lietotnē “Strava” ir jāpievienojas Valmieras novada sportiskā (iz)aicinājuma klubam.

Izaicinājumā tiks apbalvoti pirmie trīs dalībnieki, kuri būs veikuši visus astoņus izaicinājuma posmus. Netiks vērtēts maršrutā pavadītais laiks vai tas, kādā veidā izaicinājuma maršruts ir veikts. Uzvarētāji tiks paziņoti Valmieras novada pašvaldības mājaslapā www.valmierasnovads.lv nedēļas laikā pēc uzvarētāju noteikšanas.

Jāpiemin, ka izaicinājuma dalībnieki, kuru aktivitāšu ieraksti būs laboti vai nesaturēs maršruta ierakstu (karti), nepiedalīsies kopvērtējuma cīņās. Izaicinājumu rīkotāji (Valmieras novada pašvaldība) vērtēs visas reģistrēto dalībnieku aktivitātes.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar sporta organizatori Vilmu Alberingu, rakstot e-pastu vilma.alberinga@valmierasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 27816021.

Valmieras novada sportiskā izaicinājuma mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, vienlaikus iepazīstot Valmieras novadu.

SIA SAPATA ir kūdras ražošanas uzņēmums, kas darbojas nozarē jau vairāk kā 25 gadus, aicina pievienoties kolektīvam : Bilancspējīgs grāmatvedis(-e). · Darba pienākumi: Grāmatvedības dokumentu apstrāde, uzskaite un kontrole; Pārskata perioda apkopojums un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; Bankas operāciju uzskaite; Debitoru/kreditoru kontrole, rēķinu izrakstīšana; Avansa norēķinu dokumentu apstrāde; Darba laika uzskaite, darba samaksas un nodokļu aprēķini; Izejošo un ienākošo rēķinu apstrāde; Inventāra, materiālu un gatavās produkcijas ražošanas un realizācijas uzskaite; Pamatlīdzekļu un mazvērtīga inventāra uzskaite; Dažādu grāmatvedības aktu sagatavošana; Darba līgumu, rīkojumu un iesniegumu sagatavošana; VID un statistikas atskaišu sagatavošana un iesniegšana. Prasības: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Ne mazāk kā 3 gadu pieredze grāmatveža amatā; Labas zināšanas grāmatvedības un nodokļu likumdošanā; Analītiskā domāšana un spēja strādāt patstāvīgi; Precizitāte un atbildības sajūta; Lietvedības un dokumentu aprites principu zināšanas; Teicamas latviešu valodas prasmes, krievu – sarunvalodas līmenī; “B” kategorijas autovadītāja apliecība; Labas MS Office zināšanas. Grāmatvedības programmas Kentaurs Pro pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību. Piedāvājam: Atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu stabilā ražošanas uzņēmumā; Labus darba apstākļus mūsdienīgā birojā Valmierā; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana (pēc noteikta nostrādātā laika); Darba laiku no 8.00 līdz 17.00; Profesionālas attīstības un izaugsmes iespējas; Darba algu no 1280 līdz 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas. Atalgojuma apmērs ir atkarīgs no pretendenta darba pieredzes un atbilstības izvirzītajām amata prasībām. Lūdzam sūtīt Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz norādīto e- pasta adresi: naro@naro.lv līdz 20.12.2022. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz intervijām. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-20 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Zvanu centrs, kurš veiksmīgi darbojas jau 9 gadus un ir: PAR ētisku pārdošanu, PAR ambiciozu mērķu izvirzīšanu un to sasniegšanu, PAR sadarbību ar fleksibliem, zinošiem, radošiem un atsaucīgiem darbiniekiem, PAR darbinieku attīstību, izaugsmi un labbūtību. Aicina pievienoties savai strauji augošajai komandai Pārdošanas speciālista amatā un sākt mācības unikālā darbinieku personiskās attīstības programmā - BPO AKADĒMIJA! BPO Akadēmijā padziļināti tiek apgūti tādi temati kā, bet ne tikai,- stresa vadība, efektīva plānošana, emocijas un to pārvaldība, konfliktu vadība, deleģēšana, motivēšana, vadība, utt. Šis noteikti IR ceļš uz panākumiem!  Pie mums Tu saņemsi: Profesionālas apmācības pārdošanā un klientu apkalpošanā Nenovērtējamas studijas BPO Akadēmijā Regulāru atgriezenisko saiti no vadītāja Personīgo izaugsmi un vēl neapzināto talantu apzināšanu Spēju izprast lietas padziļinātāk Analizēt dažādas situācijas un, iespējams, veiksmīgāk sakārtot savu dzīvi arī ārpus darba Apziņu, ka Tavām spējām nav robežu Draudzīgu kolēģu atbalstu jebkurā sarežģītā situācijā Apziņu, ka pārdošana ir Dāvana Rezultātiem atbilstošu atalgojumu no 700 Eur līdz 1400 Eur Tas no Tevis prasīs: Spēju ātri apgūt jaunas lietas Spēju aktīvi un ilgtermiņā strādāt ar sevi Spēju uzņemties atbildību par sevi Spēju tikt galā ar savām un citu emocijām Spēju analizēt, RĪKOTIES un mainīties Spēju sadzirdēt Spēju objektīvi izanalizēt atgriezenisko saiti Spēju iedziļināties un spēju risināt situācijas pēc būtības Spēju brīvi komunicēt vismaz vienā svešvalodās Labas datorprasmes obligātas! Darba laiks 08:30-17:00 Svarīgi! Attālinātā darba veicējiem nepieciešams aktīvs elektroniskais paraksts vai Smart-ID. Attālinātā darba veicējiem nodrošinām darbam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. (dators, austiņas u.c.) Ja Tu esi gatavs jauniem izaicinājumiem, saņemt kolēģu atbalstu un iegūt stabilitāti, PIEVIENOJIES mūsu komandai! Sazināsimies ar visiem kandidātiem, kas iesūtīs savus pieteikumus. Piesakoties, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu savu iesniegto datu apstrādei. Dati tiks saglabāti 2 mēnešus skaitot no saņemšanas brīža. CV sūtīt uz e-pastu: vakances@bposervices.lv Tālr.23079063 Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2022-12-30 Darba sākšanas datums: 2022-12-15 Kontaktpersona: E-pasts: liepaja@bposervices.lv, tālr. 23079063 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri