Valmieras Ziņas

Piedalies aizraujošās Valmieras novada ciemu spēlēs!

Lasīšanas laiks: 2 min

Šogad spēle “Divi zaķi ar vienu braucienu” norisinās četros Valmieras novada ciemos – Dikļos, Naukšēnos, Trikātā un Valmiermuižā. Tās sākums ir 21. februārī, kad atzīmējam Starptautisko tūrisma gidu dienu, bet tā noslēgsies līdz ar Starptautisko veselības dienu 7. aprīlī, tādā veidā simboliski iezīmējot šīs spēles vērtības un nozīmi – aktīvi un izzinoši pavadīt laiku svaigā gaisā.

Tā kā 2024. gada vasarā atzīmēsim Pirmo dziedāšanas svētku Dikļos, kas ir Vispārējo Dziesmu svētku tradīcijas aizsākums, 160. gadadienu, vairākās ciemu spēlēs sagatavoti radoši uzdevumi, kas saistīti ar šo notikumu. Kopumā pieejamas četras spēles, kas būs lielisks piedzīvojums četrās nedēļas nogalēs, skolēnu pavasara brīvlaikā vai Lieldienu brīvdienās.

Katrā ciemā sagatavoti dažādi ar konkrēto ciemu, tā apkārtni, apskatāmajiem objektiem un vietām saistīti jautājumi visdažādākajās formās – gan uz vietas atminami, gan foto un video veidā, gan atjautīgi, gan radoši un praktiski, gan arī tādi, pie kuriem nedaudz vairāk jāpiedomā. Spēles dalībniekiem būs sagatavotas atbilžu lapas, kuras jāaizpilda, taču atšķirībā no pagājušā gada vietas, uz kurām paredzēts doties, spēles dalībniekiem būs jānoskaidro pašiem. Spēles nolikums pieejams šeit. Katrā ciemā konkrētās vietās dabā izvietotas A5 formāta plāksnītes ar paveicamajiem uzdevumiem.

Būtiski atzīmēt, ka, lai arī kopumā visas ciemu spēles ir līdzīgas, izceļot katra ciema unikalitāti un kultūrvēstures vērtības, apmeklējamo vietu un objektu skaits, kā arī uzdevumu veidi ir atšķirīgi. Līdz ar to arī iegūstamo punktu skaits katrā spēlē ir citādāks. Spēlē paredzēts doties kājām, un provizoriski katru spēli iespējams paveikt 2–3 stundās. Dalībnieki aicināti doties piedzīvojumā kopā ar ģimeni un draugiem, jo, iespējams, tas palīdzēs vieglāk un radošāk paveikt kādu no uzdevumiem!

Spēles mērķis ir savākt pēc iespējas vairāk punktu. Jo vairāk ciemu spēles tiks izspēlētas un pareizi izpildīti uzdevumi, jo vairāk punkti tiks saņemti. Desmit dalībnieki, kuri būs saņēmuši visvairāk punktu, balvā iegūs Valmieras novada amatnieku un mājražotāju darinātus labumus. Pēc rezultātu apkopošanas 9. aprīļa pēcpusdienā izziņosim TOP 10 dalībniekus ar visvairāk saņemtajiem punktiem, kuri iegūs galvenās balvas, bet starp pārējiem atbilžu iesniedzējiem noteiksim vēl piecus pārsteiguma balvu ieguvējus.

Ciemu spēļu uzdevumu lapas iespējams saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1), Trikātas bibliotēkā (Nākotnes ielā 3, Trikātā), Naukšēnu Cilvēkmuzejā (“Doktorāts”, Naukšēnos), Valmiermuižas alus tirgotavā (Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā) un Dikļu TOP veikalā, kā arī lejupielādēt elektroniskā formātā – Dikļi, Naukšēni, Trikāta un Valmiermuiža. Aizpildītās uzdevumu lapas, uzņemtās fotogrāfijas un video līdz 7. aprīlim (ieskaitot) sūti lietotnē WhatsApp, telefona numurs +371 26332213.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri