Valmieras Ziņas

Pēc pārbūves Smiltenes ielas posmā būs vienvirziena satiksme

Noslēgumam tuvojas Smiltenes un Ūdens ielu Valmierā pārbūve. Smiltenes ielas posmā no Ūdens ielas līdz iebrauktuvei uz daudzdzīvokļu māju Gaides ielā 2 turpmāk satiksme tiks organizēta vienā virzienā – no Ūdens ielas uz Gaides ielu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

“Lēmums par vienvirziena satiksmes kustības izveidošanu Smiltenes ielas posmā tika pieņemts, balstoties uz Smiltenes ielas iedzīvotāju ierosinājumu. Šajā ielas posmā ir līkums, kas samazina redzamību, kā arī blakus ir pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte”. Pie bērnudārza ir izveidotas automašīnu stāvvietas. Vienvirziena kustība palielina satiksmes drošību, izbraucot no tām,”

paskaidroja pašvaldības pārstāve. 

Pārbūves laikā Smiltenes ielā ieklāts asfaltbetona segums. Ūdens ielas posmā no Brenguļu līdz Smiltenes ielai un Smiltenes ielas posmā no bērnudārza “Vālodzīte” līdz Gaides ielai ir izbūvētas jaunas gājēju ietves. Atjaunotas arī esošās gājēju ietves. Pie bērnudārza “Vālodzīte” apmeklētāju ērtībai izbūvētas stāvvietas automašīnām. Ielai veikta arī nepieciešamo apakšzemes inženierkomunikāciju nomaiņa.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri