Valmieras Ziņas

Pēc pārbūves atklāta pirmsskolas izglītības iestāde “Varavīksne”

Lasīšanas laiks: 3 min

30. augustā svinīgā norisē pēc pārbūves tika atklāta Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienība – pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Varavīksne”, radot 108 jaunas vietas, lai nodrošinātu pirmsskolas izglītības pieejamību bērniem, kuru vecāki dzīvo vai strādā Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Andrejs Gluhovs, Valmieras 2. vidusskolas un struktūrvienības PII “Varavīksne” direktors, par jaunatklātajām telpām: “Pārbūves rezultātā PII “Varavīksne” telpas ir kļuvušas pietiekami plašas, lai līdzšinējo sešu grupu vietā mēs varētu atvērt 12 grupas, pavisam kopā nodrošinot vietu 216 bērniem. Jaunajās telpās tikai ar lielāku vērienu turpināsim iesākto praksi, nodrošinot pēctecīgu izglītību no pirmsskolas līdz vidusskolai. Pirmsskolas atrašanās vienā ēkā ar skolu mazina bērnam stresu, pārejot no viena izglītības posma nākamajā, jo ceļš, ko mēro uz izglītības iestādi, ir nemainīgs, tāpat arī mācību vide jau ir zināma. Līdz šim ir izveidojusies laba sadarbība starp pirmsskolas un skolas pedagogiem, ko stiprināsim arī turpmāk. No jauna izveidotās pirmsskolas  dabas zinātņu un valodu klases ļaus attīstīt izglītības iestādes uzņemto prioritāro dabas zinību un svešvalodu virzienu visos izglītības līmeņos. Esam ieguvuši gaišu, skaistu un sakārtotu vidi, kur bērni un pedagogi varēs justies labi un mājīgi.” 

Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: “PII “Varavīksne” pārbūve ir ļoti gaidīts projekts visā Valmieras novadā, jo īpaši Valmierā, kur pieprasījums pēc vietas bērnudārzā ir lielākais. Valmieras novada pašvaldības prioritāte ir  atbalstīt iedzīvotājus, nodrošinot pirmsskolas izglītību pēc iespējas tuvāk ģimenes dzīvesvietai vai bērnu vecāku darbavietai. PII “Varavīksne” pārbūve daļēji risina bērnudārzu rindas novadā, bet Valmieras novada pašvaldība meklē iespējas arī jau citu esošu pirmsskolas izglītības iestāžu paplašināšanai un jaunu izveidei Valmierā un citviet novadā. PII “Varavīksne” pārbūves rezultāts priecē, ir radīta droša un moderna vide, kur ērti jutīsies gan paši mazākie novada iedzīvotāji, gan PII “Varavīksne” kolektīvs. Lai bērniem katru dienu prieks doties uz bērnudārza jaunajām telpām un pedagogiem šeit raisās radošums un idejas!”

PII “Varavīksne” atklāšanai pulcējās skolas vadība, pedagogi, bērni un viņu vecāki, būvnieku pārstāvji un Valmieras novada pašvaldības vadības pārstāvji. Pasākumu kuplināja PII vecāko grupu bērnu sagatavoti muzikāli priekšnesumi. Pēc atklāšanas un svinīgām uzrunām klātesošie devās jauno telpu apskatē. 

PII “Varavīksne” paplašināšanas vajadzībām pārbūvēti Valmieras 2. vidusskolas skolas korpusa trīs stāvi, kā arī cokola stāvs, kas pielāgoti PII vajadzībām. Katras grupas nodarbību telpai klāt ir ierīkots sanitārais mezgls – labierīcības un izlietnes. Ir izveidota garderobe ar skapīšiem, kur novietot personīgās mantas, noģērbt virsdrēbes un uzglabāt maiņas apavus. Izveidots montesori un svešvalodu kabinets, taps mini zoo, kur iepazīties ar putniem un kukaiņiem. Interjers veidots gaišos un neitrālos toņos, kas rosina darboties. Izbūvēts lifts, kas nodrošinās vides pieejamību gan pirmsskolas izglītības iestādei, gan vidusskolai. Labiekārtota āra teritorija – pārbūvēta ieeja un priekšējais laukums, grupām uzstādītas āra nojumes nodarbībām un rotaļām, iekārtots stūrītis ar siltumnīcu un mazdārziņu, kur dabas zinību nodarbību laikā bērni varēs praktiski darboties – sēt, stādīt, laistīt. Līdz šī gada oktobrim turpināsies mācību telpu mēbeļu un aprīkojuma piegāde un uzstādīšana. Ārpusē pie ēkas fasādes drīzumā paredzēts izvietot PII lielformāta logo. 

Telpu pārbūves projekta izstrādi veica SIA “Campaign”. Būvdarbus veica “R.K.C.F. RENESANSE” par kopējo līgumsummu 2 461 369,77 EUR. Būvuzraudzību nodrošināja SIA “Akorda”. 

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā  BIROJA ADMINISTRATORU/-I Galvenie amata pienākumi: nodrošināt biroja ikdienas darbības nepārtrauktību un efektivitāti; koordinēt un pārvaldīt dokumentu apriti, arhivēšanu un lietvedību; veikt ienākošās un izejošās korespondences apstrādi; organizēt un protokolēt kapitālsabiedrības valdes un dalībnieku sēdes; sniegt atbalstu uzņēmuma struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem ikdienas jautājumos; komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem; sagatavot atskaites. Prasības kandidātiem: darbības sfērai atbilstoša vidējā profesionālā vai augstākā izglītība (vēlams administrācijas, vadības vai lietvedības jomā); ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzīgā amatā; teicamas organizatoriskās un komunikācijas prasmes; prasme strādāt ar biroja tehniku un IT sistēmām; pieredzējuša lietotāja pieredze un laba izpratne par dokumentu vadības sistēmām, priekšroka kandidātiem ar pieredzi darbā ar DVS Namejs; augsta atbildības sajūta un pašorganizācijas līmenis, analītiska domāšana un precizitāte darbā. Piedāvājam: darbu uz nenoteiktu laiku; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; sociālās garantijas; veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; atalgojumu no EUR 1400 līdz EUR 1600 pirms nodokļu nomaksas. CV un motivācijas vēstuli lūdzu sūtīt elektroniski uz danuta.zerbele@valmierasoc.lv līdz 05.06.2024. Tālrunis uzziņām +371 20021028 Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-05 Kontaktpersona: Danuta Žērbele Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 5.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 6.00 EUR/h Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 07.06.2024. uz e-pastu – megija.stalberga@valmierasoc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā ĒKAS INŽENIERTEHNISKO UZRAUGU uz noteiktu laiku – līdz 31.10.2024. Amata pienākumi: piedalīties Jāņa Daliņa sporta kompleksa ikdienas saimniecisko darbu veikšanā, tajā skaitā strādāt ar traktortehniku, mehanizēto un teritoriju uzkopšanas tehniku; uzraudzīt un uzturēt darba kārtībā Jāņa Daliņa sporta kompleksa teritoriju, inventāru un tehnisko aprīkojumu. Uzraudzīt un uzturēt kārtībā Daliņu pludmali; tehniskā atbalsta sniegšana pasākumu organizatoriem, izmantojot stadiona un manēžas infrastruktūru un aprīkojumu; komunikācija un sadarbība ar darbu izpildītājiem, un dalība Jāņa Daliņa sporta kompleksa realizētajos projektos savas kompetences ietvaros. Prasības kandidātiem: vidējā izglītība; augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme orientēties tehniskas dabas jautājumos; pozitīvu un godīgu attieksmi pret darbu un kolēģiem; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; atalgojums – 1280 EUR pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; darba vieta: Jāņa Daliņa sporta komplekss, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera CV lūdzam sūtīt uz megija.stalberga@valmierasoc.lv Kontaktpersona: Megija Stalberga (e-pasts: megija.stalberga@valmierasoc.lv; tālr.Nr. +371 27079858) Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 07.06.2024. Profesija: Ēkas inžniertehnisko sistēmu UZRAUGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri