Valmieras Ziņas

Paziņojums EKO laukumu apmeklētājiem

SIA ZAAO, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot vīrusa “Covid-19” izplatību, ievieš savas darbības reģiona 20 EKO laukumos pakalpojumu sniegšanas ierobežojumus:

  • EKO laukumos var nodot tikai pudeļu un burku stiklu, papīru, kartonu, polimēru, PET pudeles, metālu. Izlietotais iepakojums jānodod ieturot distanci ar EKO laukuma pārzini.
  • Nav iespējama lielgabarīta, zaļo, būvniecības atkritumu nodošana par maksu. Nav iespējams nodot riepas un sadzīvē radušos bīstamos atkrit Netiek nodrošināta līgumu slēgšana un konsultāciju sniegšana, tai skaitā par dzeltenas krāsas maisu iegādi nešķirotu sadzīves atkritumu savākšanai. Limbažu EKO laukumā pārtraukta taras pieņemšana.
  • BIG-BAG maisus klientiem, kuriem ir līgums ar ZAAO, ir iespējams saņemt EKO laukumos, bet klientiem, kuriem līguma nav, izsniegšanas nepieciešamība ir iepriekš telefoniski jāsaskaņo ar ZAAO Valmieras biroju pa tālr.29225862, vienojoties par to izsniegšanas vietu un laiku.
  • EKO laukums, kas atrodas Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe”, nav pieejams privātpersonu apmeklējumam, juridiskām personām apmeklējums iepriekš jāsaskaņo pa tālruni 28394140 (darba dienās darba laikā no plkst.8.00 līdz 17.00).

Jautājumu gadījumā saziņa ar ZAAO biroju darba dienās darba laikā pa tālr.64281250 un e-pastu zaao@zaao.lv.

Vēlam visiem labu veselību un atbildīgu rīcību!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri