Valmieras Ziņas

Pateicoties iedzīvotāja modrībai, Vaidavas pagastā notver smagi iereibušu dzērājšoferi (4)

Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji aktīvi ziņoja par autovadītājiem, kuri, iespējams, ceļu satiksmē piedalās alkohola reibumā. Divos gadījumos saņemtā informācija apstiprinājās un autovadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Kopumā pie automašīnu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies četri autovadītāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

2.novembrī iedzīvotājs ziņoja, ka Kocēnu novadā, Vaidavas pagastā kāds “Lada” vadītājs ar savu braukšanas stilu apdraud citus satiksmes dalībniekus, iespējams, vadītājs alkohola reibumā. Pēc neilga laika policija atrada minēto šoferi un apstiprinājās, ka vadītājs ceļu satiksmē piedalās pamatīgā alkohola reibumā. Vīrieša izelpā konstatēja 3,6 promiles.

Tāpat 3.novembrī kāds iedzīvotājs ziņoja, ka Limbažu novadā, pa vietējās nozīmes ceļu, nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “Peugeot” ar savu braukšanas stilu apdraud citus satiksmes dalībniekus. Policijas norīkojumam ierodoties, automašīna tika apturēta. Policisti konstatēja, ka vadītājs pie stūres sēdies 2,58 promiļu reibumā.

Mazsalacas novadā kāds “Ford” vadītājs, būdams 1,13 promiļu reibumā, piedalījās ceļu satiksmē, bet Kocēnu novadā, kāds vīrietis vadīja automašīnu “Peugeot”, būdams 1,27 promiļu reibumā.

Policija atgādina, ka transportlīdzekļa vadīšana reibumā būtiski apdraud gan pašu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību. Iedzīvotājus aicina nepalikt vienaldzīgiem un situācijās, kad rodas pamatotas aizdomas, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies reibumā, ziņot Valsts policijai, zvanot pa tālruni 110.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 1.novembra līdz 4.novembrim, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 202 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 26 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 10 transportlīdzekļu vadītāji – četri automašīnas vadītāji, viens mopēdists un pieci velosipēdisti. Noformēti 267 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 153 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  vectēvs - 04.11.2019 Atbildēt

  vai jaunajiem latviešiem šādi notikumi nekaitina? vai tik nevaidzētu tās blusas ar visām savām spirta blozgām apslacīt ar vircu, ja smird tad smird abi gan dzērējs, gan lējējs.

  Apse - 14.11.2019 Atbildēt

  Varbūt vienriez pietiks ņirgāties par cilvēkiem..

  dabas pētnieks - 16.11.2019 Atbildēt

  ja šādā veidā turpināsim dzīvot, tad ezim spalvas novītīs un ozolam visas zīles sakaltīs

  Apse - 04.12.2019 Atbildēt

  Na cvet I vkus tovariščei net

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri