Valmieras Ziņas

Pašvaldības policijas statistika aprīlī

Aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldības policija atzīmēja piecus gadus, kopš sabiedriskās kārtības uzraudzību pilsētā sāka pirmā Valmieras pilsētas pašvaldības policijas patruļa. Šajā laikā ir uzlaboti policijas darba apstākļi un darba kvalitāte. Aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldības policijas Operatīvās informācijas centrs saņēma 190 reģistrētus izsaukumus un ziņojumus.

Policijas darbinieki atskurbšanai Valsts policijas Valmieras iecirknī nogādāja 43 alkohola reibumā esošas personas. Medicīnas iestādē tika nogādātas divas alkohola reibumā esošas personas, savukārt dzīvesvietā – astoņas personas. Trīs personas tika nogādātas palikšanai nakts patversmē.

Policijas darbiniekiem bija jāizbrauc uz trim ģimenes skandāliem. Tika aizturēta arī viena noziedzīgu nodarījumu izdarījusi persona, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības policijas darbinieki sastādīja deviņus administratīvo pārkāpumu protokolus.

Pašvaldības policija pilsētā kontrolē arī apstāšanās un stāvēšanas Ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu. Joprojām bieži stāvvietās netiek ievērotas papildzīmes “Stāvēšanas laiks”. Automašīnu stāvvietās, kurās ir atļauts apstāties uz noteiktu laiku, ir izvietota ceļa zīme Nr. 537 “Stāvvieta” un papildzīme Nr. 840 “Stāvēšanas laiks”. Novietojot automašīnu šādā stāvvietā, tās salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija ar pulksteņa laiku, cikos transportlīdzeklis stāvvietā ir atstāts. Tas izdarāms ar speciāla informatīvā pulksteņa palīdzību vai arī uz lapiņas uzrakstītu laiku. Ir saņemtas sūdzības arī par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu pie SIA “Vidzemes slimnīca”. Pašvaldības policija iesaistās šo noteikumu ievērošanas kontrolē. Aprīlī par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu tika sodīti 22 transportlīdzekļu vadītāji.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas pārraudzībā esošais Operatīvās informācijas centrs aprīlī saņēma 24 avārijas dienesta izsaukumus par problēmām, kas radušās saistībā ar santehniku, četrus izsaukumus par problēmām, kas saistītas ar elektrību, kā arī astoņus avārijas dienesta izsaukumus, kas saistīti ar citiem darbiem.

Arī turpmāk, lai ziņotu par problēmām dzīvesvietā un pilsētā, kur nepieciešams saimniecisks risinājums vai operatīva reaģēšana, aicinām izmantot vienoto atbalsta tālruni 8484.

Ziņošanai par nelaimes gadījumiem arī turpmāk izmantojami operatīvo dienestu tālruņi: 112 – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta uzturētais vienotais ārkārtējo notikumu numurs, 110 – Valsts policijas tālrunis, 113 – Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta tālrunis, 114 – Gāzes avārijas dienesta tālrunis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri