Valmieras Ziņas

Pašvaldības policijas statistika aprīlī

Aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldības policija atzīmēja piecus gadus, kopš sabiedriskās kārtības uzraudzību pilsētā sāka pirmā Valmieras pilsētas pašvaldības policijas patruļa. Šajā laikā ir uzlaboti policijas darba apstākļi un darba kvalitāte. Aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldības policijas Operatīvās informācijas centrs saņēma 190 reģistrētus izsaukumus un ziņojumus.

Policijas darbinieki atskurbšanai Valsts policijas Valmieras iecirknī nogādāja 43 alkohola reibumā esošas personas. Medicīnas iestādē tika nogādātas divas alkohola reibumā esošas personas, savukārt dzīvesvietā – astoņas personas. Trīs personas tika nogādātas palikšanai nakts patversmē.

Policijas darbiniekiem bija jāizbrauc uz trim ģimenes skandāliem. Tika aizturēta arī viena noziedzīgu nodarījumu izdarījusi persona, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības policijas darbinieki sastādīja deviņus administratīvo pārkāpumu protokolus.

Pašvaldības policija pilsētā kontrolē arī apstāšanās un stāvēšanas Ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu. Joprojām bieži stāvvietās netiek ievērotas papildzīmes “Stāvēšanas laiks”. Automašīnu stāvvietās, kurās ir atļauts apstāties uz noteiktu laiku, ir izvietota ceļa zīme Nr. 537 “Stāvvieta” un papildzīme Nr. 840 “Stāvēšanas laiks”. Novietojot automašīnu šādā stāvvietā, tās salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija ar pulksteņa laiku, cikos transportlīdzeklis stāvvietā ir atstāts. Tas izdarāms ar speciāla informatīvā pulksteņa palīdzību vai arī uz lapiņas uzrakstītu laiku. Ir saņemtas sūdzības arī par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu pie SIA “Vidzemes slimnīca”. Pašvaldības policija iesaistās šo noteikumu ievērošanas kontrolē. Aprīlī par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu tika sodīti 22 transportlīdzekļu vadītāji.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas pārraudzībā esošais Operatīvās informācijas centrs aprīlī saņēma 24 avārijas dienesta izsaukumus par problēmām, kas radušās saistībā ar santehniku, četrus izsaukumus par problēmām, kas saistītas ar elektrību, kā arī astoņus avārijas dienesta izsaukumus, kas saistīti ar citiem darbiem.

Arī turpmāk, lai ziņotu par problēmām dzīvesvietā un pilsētā, kur nepieciešams saimniecisks risinājums vai operatīva reaģēšana, aicinām izmantot vienoto atbalsta tālruni 8484.

Ziņošanai par nelaimes gadījumiem arī turpmāk izmantojami operatīvo dienestu tālruņi: 112 – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta uzturētais vienotais ārkārtējo notikumu numurs, 110 – Valsts policijas tālrunis, 113 – Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta tālrunis, 114 – Gāzes avārijas dienesta tālrunis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri