Valmieras Ziņas

Pašvaldība: Šogad ziema nežēlo ne valmieriešus, ne ceļu infrastruktūru

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierieši un Valmieras viesi, mēs esam saņēmuši un ceļu, ielu un ietvju uzturētājiem operatīvi nodevuši visas jūsu sūdzības, ierosinājumus un fotogrāfijas. Piekrītam, ka šīs ziemas laikapstākļiem pašvaldība un infrastruktūras uzturētāji nebija gatavi. Mēs piekrītam un atzīstam, ka daudzviet ceļu un ielu stāvoklis ir neapmierinošs. Arī mēs – pašvaldības darbinieki –  esam iedzīvotāji un ikdienā izmantojam pilsētas infrastruktūru.

Šogad ziema ir netipiska ar straujām laikapstākļu maiņām – atkusnis mijas ar salu, ir daudz nokrišņu. Satiksmes infrastruktūras uzturēšana šādos laikapstākļos prasa papildu laiku, finanses, cilvēkresursus un tehniku. Pašvaldība, izsludinot iepirkumu, un ceļu uzturētājs, tajā piedaloties, rēķinās ar konkrētu apjomu – tehnikas vienībām un darbiniekiem – jau pirms ziemas sākuma, ņemot vērā iepriekšējo ziemu laikapstākļus. Šīs ziemas apstākļiem ne tehnika, ne cilvēki arī šobrīd nav pietiekamā daudzumā un gatavībā, jo ar šādām problēmām saskaras ne tikai Valmiera, bet pašvaldības visā Latvijā.

Jau no pirmdienas, 7.februāra, tiek darīts viss iespējamais, lai ar esošiem resursiem maksimāli uzlabotu ceļu un ietvju stāvokli pilsētā – attīrītas gūlijas, sūknēts ūdens no ietvēm, līdzināts ledus  uz ielām un veikti citi darbi. Paldies darbiniekiem, kas šobrīd strādā garas darba stundas naktīs un pa dienu, cīnās ar sniegu, ledu un resursu trūkumu, mēs to novērtējam!

Sniega un ledus kušana, atkārtota sasalšana un pretslīdes materiālu kaisīšana bojā ceļu tehnisko stāvokli – uz ielas seguma veidojas bedres. Tās regulāri tiek apzinātas un labvēlīgos laikapstākļos tiek labotas. Bedru apsekošanas un labošanas darbi notiek regulāri.

Par neizdarīto vai pavirši veikto ietvju un ielu uzturēšanas darbu veicējiem ir piemērotas soda sankcijas. Līguma laušana ar ceļu uzturētājiem nav risinājums, jo nav iespējams izvēlēties citus darbu veicējus, šoziem to trūkst visās pašvaldībās. Problēmsituāciju saasina tas, ka ceļu uzturētāji arī slimo ar Covid-19.

Pašvaldība analizē esošo situāciju, izvērtē un pieņem lēmumus ziemas dienesta darbības un ceļu, ielu un ietvju uzturēšanas uzlabošanai nākamajā sezonā. Šī bija pirmā šāda veida ziema, lai testētu labāko uzturēšanas variantu ielām ar divkārtu virsmas apstrādi. Piemēram, stipras snigšanas apstākļos ir nepieciešams iztīrīt visas ielas un ietves neatkarīgi no uzturēšanas klases, lai neveidotos augsti ledus pieblīvējumi, vēlāk rises un bedres. Tāpat, saskaņojot ar pašvaldību, šobrīd un arī nākamajā sezonā uzturētājiem tiks pieļauta augstākas koncentrācijas sāls – smilts materiāla kaisīšana uz ietvēm, jo Valmierā ietvju apstrādei kā pretslīdes materiāls tiek izmantota tikai smilts.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA SAPATA ir kūdras ražošanas uzņēmums, kas darbojas nozarē jau vairāk kā 25 gadus, aicina pievienoties kolektīvam : Bilancspējīgs grāmatvedis(-e). · Darba pienākumi: Grāmatvedības dokumentu apstrāde, uzskaite un kontrole; Pārskata perioda apkopojums un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; Bankas operāciju uzskaite; Debitoru/kreditoru kontrole, rēķinu izrakstīšana; Avansa norēķinu dokumentu apstrāde; Darba laika uzskaite, darba samaksas un nodokļu aprēķini; Izejošo un ienākošo rēķinu apstrāde; Inventāra, materiālu un gatavās produkcijas ražošanas un realizācijas uzskaite; Pamatlīdzekļu un mazvērtīga inventāra uzskaite; Dažādu grāmatvedības aktu sagatavošana; Darba līgumu, rīkojumu un iesniegumu sagatavošana; VID un statistikas atskaišu sagatavošana un iesniegšana. Prasības: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Ne mazāk kā 3 gadu pieredze grāmatveža amatā; Labas zināšanas grāmatvedības un nodokļu likumdošanā; Analītiskā domāšana un spēja strādāt patstāvīgi; Precizitāte un atbildības sajūta; Lietvedības un dokumentu aprites principu zināšanas; Teicamas latviešu valodas prasmes, krievu – sarunvalodas līmenī; “B” kategorijas autovadītāja apliecība; Labas MS Office zināšanas. Grāmatvedības programmas Kentaurs Pro pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību. Piedāvājam: Atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu stabilā ražošanas uzņēmumā; Labus darba apstākļus mūsdienīgā birojā Valmierā; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana (pēc noteikta nostrādātā laika); Darba laiku no 8.00 līdz 17.00; Profesionālas attīstības un izaugsmes iespējas; Darba algu no 1280 līdz 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas. Atalgojuma apmērs ir atkarīgs no pretendenta darba pieredzes un atbilstības izvirzītajām amata prasībām. Lūdzam sūtīt Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz norādīto e- pasta adresi: naro@naro.lv līdz 20.12.2022. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz intervijām. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-20 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Zvanu centrs, kurš veiksmīgi darbojas jau 9 gadus un ir: PAR ētisku pārdošanu, PAR ambiciozu mērķu izvirzīšanu un to sasniegšanu, PAR sadarbību ar fleksibliem, zinošiem, radošiem un atsaucīgiem darbiniekiem, PAR darbinieku attīstību, izaugsmi un labbūtību. Aicina pievienoties savai strauji augošajai komandai Pārdošanas speciālista amatā un sākt mācības unikālā darbinieku personiskās attīstības programmā - BPO AKADĒMIJA! BPO Akadēmijā padziļināti tiek apgūti tādi temati kā, bet ne tikai,- stresa vadība, efektīva plānošana, emocijas un to pārvaldība, konfliktu vadība, deleģēšana, motivēšana, vadība, utt. Šis noteikti IR ceļš uz panākumiem!  Pie mums Tu saņemsi: Profesionālas apmācības pārdošanā un klientu apkalpošanā Nenovērtējamas studijas BPO Akadēmijā Regulāru atgriezenisko saiti no vadītāja Personīgo izaugsmi un vēl neapzināto talantu apzināšanu Spēju izprast lietas padziļinātāk Analizēt dažādas situācijas un, iespējams, veiksmīgāk sakārtot savu dzīvi arī ārpus darba Apziņu, ka Tavām spējām nav robežu Draudzīgu kolēģu atbalstu jebkurā sarežģītā situācijā Apziņu, ka pārdošana ir Dāvana Rezultātiem atbilstošu atalgojumu no 700 Eur līdz 1400 Eur Tas no Tevis prasīs: Spēju ātri apgūt jaunas lietas Spēju aktīvi un ilgtermiņā strādāt ar sevi Spēju uzņemties atbildību par sevi Spēju tikt galā ar savām un citu emocijām Spēju analizēt, RĪKOTIES un mainīties Spēju sadzirdēt Spēju objektīvi izanalizēt atgriezenisko saiti Spēju iedziļināties un spēju risināt situācijas pēc būtības Spēju brīvi komunicēt vismaz vienā svešvalodās Labas datorprasmes obligātas! Darba laiks 08:30-17:00 Svarīgi! Attālinātā darba veicējiem nepieciešams aktīvs elektroniskais paraksts vai Smart-ID. Attālinātā darba veicējiem nodrošinām darbam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. (dators, austiņas u.c.) Ja Tu esi gatavs jauniem izaicinājumiem, saņemt kolēģu atbalstu un iegūt stabilitāti, PIEVIENOJIES mūsu komandai! Sazināsimies ar visiem kandidātiem, kas iesūtīs savus pieteikumus. Piesakoties, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu savu iesniegto datu apstrādei. Dati tiks saglabāti 2 mēnešus skaitot no saņemšanas brīža. CV sūtīt uz e-pastu: vakances@bposervices.lv Tālr.23079063 Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2022-12-30 Darba sākšanas datums: 2022-12-15 Kontaktpersona: E-pasts: liepaja@bposervices.lv, tālr. 23079063 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri