Valmieras Ziņas

Pasniegtas „Valmieras Jauniešu gada balvas 2018”

Ceturtdien, 6.decembrī, Tautas Harmonijas centrā (THC) astoto reizi notika „Valmieras Jauniešu gada balvas” ceremonija, kurā tika apbalvoti aktīvākie un enerģiskākie jaunieši, veiksmīgākie gada projekti, pasākumi, organizācijas un atbalstītāji.

Kā pirmā balvu pasniedza Jaunatnes centra „Vinda” direktore Sanita Loze. Par „Gada pasākumu” tika nominēts Valmieras Viestura vidusskolas konkurss „Viesturietis un Viesturiete”.

Valmieras Kultūras centra direktors Toms Upners pasniedza balvu nominācijā „Gada jauniešu projekts”, un to saņēma Artis Krists Mednis par jauniešu apmaiņas projektu „Business for Impact”.

Ja nebūtu iesaistījies brīvprātīgajā darbā, es būtu pavisam cits cilvēks, – tā par savu pieredzi dalījās Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš, apsveicot Elīnu Akmentiņu ar titulu „Gada brīvpātīgā darba veicējs”.

Valmieras Jauniešu māja no pagājušā gada uzvarētājas – kafejnīcas „Tērbata” saņēma apbalvojumu „Gada vieta jauniešiem”, bet par „Gada jauniešu lieldraugu” šogad nosaukts Vidzemes Olimpiskais centrs.

Nominācijā „Gada jaunatnes darbinieks” tika nosaukti divi uzvarētāji – Valmieras Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotājs Mārtiņš Birnis un Sindija Virse no biedrības „Divi krasti”.

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas sporta organizācija” uzvarēja nominācijā „Gada izaugsme”, savukārt „Gada jauniešu organizācijas” tituls tika piešķirts Valmieras Integrētās bibliotēkas jauniešu organizācijai „Sudraba ZIRG`s”.

Visbeidzot tika nosaukts uzvarētājs nominācijā „Gada jaunietis”. Šogad tās ir divas meitenes – Samanta Berga no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas un Elizabete Ločmele no Valmieras Viestura vidusskolas (VVV). Šo balvu pasniedza „Gada izaugsme 2016” un „Gada jaunietis 2016” – Artis Krists Mednis. Viņš uzskata, ka Gada jaunietim ir jābūt kā supervaronim, kuram jāizdara vairāk nekā ir iespējams. Ar Samantu viņš devies gan aizraujošos piedzīvojumos, gan bīdijis nopietnus un lielus projektus. Šī jauniete nestrādā, lai parādītu sevi, viņa tic lietām un pozitīvām pārmaiņām.

2018.gada pasākuma tēma bija „Strāva”, kas apzīmē jauniešu spēku un enerģiju sasniegt lielākus un augstākus mērķus. Jāteic, ka enerģijas un strāvas pilni bija ne tikai apbalvotie jaunieši, bet arī grupa „The Saviors”, kas muzikālajās pauzēs uzlādēja publiku gan ar latviešu, gan ārzemju dziesmām, bet, lai viss noritētu raiti un bez īssavienojumiem, gādāja pasākuma vadītāji Elīna Kļaviņa un Edijs Dāvis Rečs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nosaukums: Lietvedis Darba stundas nedēļā : 40 Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Darba apraksts: *Darba pienākumi*: Nodrošināt dokumentu apriti; Izstrādāt un noformēt dokumentus, izmantojot lietišķās rakstības stilu; Depozītu summu uzskaites kārtošana; Citu darbu veikšana zvērināta tiesu izpildītāja funkciju izpildē. *Prasības kandidātiem:* Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība; Izcilas latviešu valodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, precizitāte, stresa noturība, spēja plānot veicamos darbus. *Mēs piedāvājam*: Dinamisku un atbildīgu darbu; Profesionālās izaugsmes iespējas; Darbu mājīgā birojā. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz sludinājumā norādīto elektronisko pasta adresi līdz 01.07.2019. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks uzaicināti uz darba interviju. Bruto alga: 430 EUR (pārbaudes laikā), 600 EUR (pēc pārbaudes laika) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Slodzes tips: viena vesela slodze Atrašanās vieta: Valmiera Kontaktinformācija: Uzņēmums: Zvērināts tiesu izpildītājs Māris Vanags Reģistrēts nodokļu maksātāju reģistrā ar kodu: 25108012056 Pieteikšanās veids (e-pasts): maris.vanags@lzti.lv Tālr. 27631776 Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-01 Kontaktpersona: Māris Vanags

Mūsu partneri