Valmieras Ziņas

Pasargā savu mājokli no sakaršanas – uzstādi aizsargžalūzijas

Telpu pārmērīga sakaršana ir viena no vasaras nevēlamajām blaknēm, kas aktuāla ne tikai mājokļos, bet arī birojos un sabiedriskajās ēkās. Ar saules siltuma radīto diskomfortu telpās ierasts cīnīties, izmantojot kondicionieri, tomēr, lai gan tas ir efektīvs risinājums, tas nebūt nav vienīgais. Kondicionieris strādā labi, tomēr tā darbībai ir zināmas blaknes, piemēram, nevēlama ietekme uz veselību, papildu elektrības izdevumi, vajadzība veikt apkopi. Aizsargžalūzijas ir alternatīvs variants, kā pasargāt jebkuras telpas no uzkaršanas un veiksmīgi regulēt tajās mikroklimatu, nesaskaroties ar minētajām blaknēm.

Kā darbojas aizsargžalūzijas

Aizsargžalūzijas nav tas pats, kas tradicionālās žalūzijas, ko stiprina telpu iekšpusē aizkaru vietā vai kombinācijā ar tiem. Aizsargžalūzijas ir risinājums, ko izmanto ēkas ārpusē, tās stiprina pie ēkas fasādes, radot regulējamu barjeru ēkas stiklotajām konstrukcijām. 

Ārējās aizsargžalūzijas rada fizisku barjeru, kas aiztur saules radīto gaismu un siltumu jau ēkas ārpusē, neļaujot sakarst ne stiklam, ne aizkariem, ne pašai telpai. Aizsargžalūzijas pieejamas gan ar regulējamām, gan neregulējamām lamelēm. Regulēt tās iespējams ar savām vajadzībām piemērotāko veidu – ar rokas kurbuli, ar pogu, pulti vai “gudrās mājas” sistēmu. Regulējot lameļu leņķi, iespējams radīt telpā vēlamo apgaismojuma un siltuma daudzumu. 

Būtiskākās aizsargžalūziju priekšrocības

Aizsargžalūziju uzstādīšana sniegs vairākus ieguvumus, ko noteikti novērtēsiet ilgtermiņā. Lūk, būtiskākās no aizsargžalūziju priekšrocībām, kas būs aktuālas ne tikai privātmājās un dzīvokļos, bet jebkurā ēkā, kur ikdienā uzturas un strādā cilvēki.

  • Atvēsina telpu bez kondicioniera

Ārējās aizsargžalūzijas ir veids, kā atvēsināt telpas bez kondicioniera. Žalūzijas ēkas ārpusē rada barjeru, kas neļauj telpām uzkarst, saglabājot arī karstās vasaras dienās patīkami vēsu temperatūru. Šādās telpās varēs gan daudz labāk izgulēties, gan strādāt, gan mācīties. Šādas žalūzijas pasargās telpu no uzkaršanas līdz pat 80% efektīvāk nekā iekšējās žalūzijas, ko arī bieži izmanto, cerot uz līdzīgu efektu, bet nezinot, ka daudz labāku rezultātu dotu tieši ārējās aizsargžalūzijas.

  • Efektīva gaismas kontrole telpā

Regulējot aizsargžalūziju lameļu leņķi, iespējams kontrolēt gaismas daudzumu telpā un radīt tādu ēnojumu, kāds konkrētajā brīdī ir nepieciešams. Nav problēmu arī dienas vidū, kad ārā spoži spīd saule, telpu pilnībā aptumšot, piemēram, lai izgulētos pēc nakts maiņas darbā. 

  • Vienreizējs ieguldījums – ilgtermiņa ieguvums

Aizsargžalūziju uzstādīšana prasa ieguldījumus tikai vienreiz, bet labumu tās sniegs ļoti ilgi, neprasot ievērojamus papildu izdevumus, kā tas ir ar kondicionieri, kurš patērē elektrību, ir jālabo un jāveic tam regulāra apkope. Tāpēc aizsargžalūzijas ir tālredzīgs ieguldījums savā komfortā, kam ir arī ekonomisks pamatojums.

  • Vairāk privātuma telpās

Lai pasargātu sevi un savu ģimeni no svešiem skatieniem, aprīkojam logus ar aizkariem, bet arī ārējās aizsargžalūzijas kļūs par objektu, kas ļoti labi spēj nodrošināt telpās privātumu. It īpaši svarīgi tas ir tad, ja logi ir pirmajos stāvos un tuvu ielai, kur gandrīz katrs garāmgājējs ieskatās jūsu logos.

  • Lielisks akcents fasādei

Aizsargžalūzijas savā ziņā ir arī kā pamanāms un gaumīgs akcents ēkas fasādei, kas pielāgojas kopējai arhitektūrai un piešķir ēkai mūsdienīgu izskatu. Pilsētvidē šādus risinājumus uz ēku fasādēm redzam arvien biežāk – gan uz dzīvokļu un privātām mājām, gan uz biroja ēkām. 

  • Unikāls un pielāgots dizains katram objektam

Aizsargžalūziju izgatavošanas procesā iespējams pielāgoties klienta vajadzībām, radot katram objektam piemērota izmēra un dizaina aizsargžalūzijas. Pieejamas žalūzijas ne tikai ar alumīnija vai plastmasas lamenēm, bet arī cita dizaina žalūzijas, ko stiprina pie ēkas fasādes. Tās ir Venēcijas žalūzijas, kas nolaižas un paceļas, ir ar regulējamu leņķi, kā arī savācas kastē. Rullo auduma žalūzijas ir pieejamas ļoti plašā krāsu klāstā, tās kompakti sarullējas un sniedz ēnojumu, nesamazinot gaismas daudzumu telpā.

  • Nekādas putekļu krāšanās telpās

Novietojot žalūzijas telpu iekšpusē, viena no problēmām ir putekļu krāšanās uz tām. Tas pasliktina mikroklimatu, traucē alerģiskiem cilvēkiem, kā arī nepieciešams regulāri veikt tīrīšanu. Ja žalūzijas ir pie fasādes, šī problēma vairs nav aktuāla.

  • Piemērotas jebkurām stiklotajām konstrukcijām

Ārējās aizsargžalūzijas ir piemērotas ne tikai standarta logiem, bet jebkurām stiklotajām konstrukcijām ēkā, jo žalūziju izmēru var pielāgot. Ar tām var aprīkot arī skatlogus, verandas un nestandarta izmēra logus.

Kur iegādāties aizsargžalūzijas

Ārējās aizsargžalūzijas, kas izgatavotas no augstas kvalitātes izejmateriāliem un pielāgotas tieši jūsu gaumei un objekta vajadzībām, varat pasūtīt ražošanas uzņēmumā “Ripo-Baltic”. Pieejamas dažāda veida ārējās žalūzijas un citi noderīgi mājokļu labiekārtošanas risinājumi gan iekštelpām, gan ārējai zonai. Vairāk par aizsargžalūzijām un citiem “Ripo-Baltic” produktiem varat uzzināt mājaslapā: https://ripo-baltic.com/

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri