Valmieras Ziņas

Pašā augusta izskaņā notiks Kocēnu novada sporta spēles

Lasīšanas laiks: 2 min

Kocēnu novada sporta spēles šogad norisināsies 2020. gada 29. augustā Kocēnos, Kocēnu sporta laukumā. Sacensību sākums plānots plkst. 10.00, bet diena noslēgsies ar apbalvošanu, kas paredzēta plkst. 18.00, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Šogad sporta svētkos būs iespēja piedalīties gan komandām, gan individuāli.

Komandām paredzēti 5 sporta veidi – futbols, ielu basketbols, volejbols, skriešanas stafete un virves vilkšana.

Sporta svētkos var piedalīties ikviens Kocēnu novada iedzīvotājs, iestāžu, uzņēmumu vai domubiedru, pagastu komandas, kā arī jebkurš interesents no citiem novadiem un pilsētām.

Individuālajām disciplīnām sportistiem būs jāreģistrējas sacensību dienā no plkst. 9.30-10.00. Komandām sporta spēlēm jāpiesakās līdz 2020. gada 28. augusta plkst. 17.00 rakstot uz e-pastu sports@kocenunovads.lv.

Futbols tiks izspēlēts 1+4 (vārtu sargs + 4 laukuma spēlētāji), basketbols tradicionāli 3×3, volejbols 4×4, stafetē 4 dalībnieki un virves vilkšana 6 dalībnieki. Komandu sastāvā jābūt 6-8 dalībniekiem. Komandas krāj punktus, veicot visas disciplīnas, un cīnās par augstāko pozīciju kopvērtējumā.

Individuāliem sportistiem arī paredzētas 5 disciplīnas – orientēšanas, šautriņu mešana, lodes grūšana, tāllēkšana un 100 metru sprints.

Katrs individuālais sportists pēc izvēles var piedalīties sev vēlamajās disciplīnās, taču, lai cīnītos par kopvērtējumu, ir jāstartē visās disciplīnās. Katrā atsevišķajā disciplīnā, tiks noteikti arī 3 absolūti labākie gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri