Valmieras Ziņas

Pašā augusta izskaņā notiks Kocēnu novada sporta spēles

Lasīšanas laiks: 2 min

Kocēnu novada sporta spēles šogad norisināsies 2020. gada 29. augustā Kocēnos, Kocēnu sporta laukumā. Sacensību sākums plānots plkst. 10.00, bet diena noslēgsies ar apbalvošanu, kas paredzēta plkst. 18.00, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Šogad sporta svētkos būs iespēja piedalīties gan komandām, gan individuāli.

Komandām paredzēti 5 sporta veidi – futbols, ielu basketbols, volejbols, skriešanas stafete un virves vilkšana.

Sporta svētkos var piedalīties ikviens Kocēnu novada iedzīvotājs, iestāžu, uzņēmumu vai domubiedru, pagastu komandas, kā arī jebkurš interesents no citiem novadiem un pilsētām.

Individuālajām disciplīnām sportistiem būs jāreģistrējas sacensību dienā no plkst. 9.30-10.00. Komandām sporta spēlēm jāpiesakās līdz 2020. gada 28. augusta plkst. 17.00 rakstot uz e-pastu sports@kocenunovads.lv.

Futbols tiks izspēlēts 1+4 (vārtu sargs + 4 laukuma spēlētāji), basketbols tradicionāli 3×3, volejbols 4×4, stafetē 4 dalībnieki un virves vilkšana 6 dalībnieki. Komandu sastāvā jābūt 6-8 dalībniekiem. Komandas krāj punktus, veicot visas disciplīnas, un cīnās par augstāko pozīciju kopvērtējumā.

Individuāliem sportistiem arī paredzētas 5 disciplīnas – orientēšanas, šautriņu mešana, lodes grūšana, tāllēkšana un 100 metru sprints.

Katrs individuālais sportists pēc izvēles var piedalīties sev vēlamajās disciplīnās, taču, lai cīnītos par kopvērtējumu, ir jāstartē visās disciplīnās. Katrā atsevišķajā disciplīnā, tiks noteikti arī 3 absolūti labākie gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri