Valmieras Ziņas

Par Valmieras Telpu futbola čempioniem kronēti SK “Spēks”

Lasīšanas laiks: 3 min

Sestdien, 18.martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās Valmieras Telpu futbola čempionāta fināla spēles, kurās par čempionāta uzvarētājiem kļuva SK “Spēks”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbola komandas menedžere Sanda Iesalniece.

Lai iekļūtu pusfinālā un pievienotos divām komandām – “Kvartāls” un SK “Spēks”, kuras jau pēc grupu spēlēm automātiski tika iekļuvušas pusfinālā – četrām komandām (Valmieras Stikla šķiedrai, Valmiera Glass ViA/BSS, FC Pārgauja un SK Matīši) bija jācīnās ceturtdaļfinālos. Ja pirmajā ceturtdaļfināla spēlē starp FC Pārgauja un SK Matīši līdz pēdējam bija vērojama cīņa, kas tomēr noslēdzās ar rezultātu 4 : 1 par labu FC Pārgaujai, tad otrā ceturtdaļfināla spēle liekus komentārus neprasīja – 17 : 2 Valmieras Stikla šķiedra pieveica Valmiera Glass ViA/BSS. Jāatzīmē, ka Valmieras stikla šķiedras rindās 11 vārtus šajā spēlē guva Ralfs Apsītis, kurš tādējādi izvirzījās rezultatīvāko spēlētāju galvgalī.

Pirmā pusfināla cīņa norisinājās starp Kvartālu, kurš pēc grupu spēlēm ierindojās otrajā vietā, tādējādi automātiski iekļūstot pusfinālā, un FC Pārgauju. Sīvā un asā spēlē pēc spēles beigu signāla tika noskaidrots ka finālā kā pirmie iekļūst FC Pārgauja. Savukārt otrā pusfināla spēle, salīdzinot ar pirmo, tika aizvadīta mierīgi un bez liekiem pārsteigumiem – SK “Spēks” pieveica Valmieras Stikla Šķiedru ar rezultātu 6:2.

Spēlē par trešo vietu pēc spēles pamatlaika beigām rezultāts uz tablo starp “Kvartāls” un Valmieras Stikla Šķiedru rādīja 5:5, tādējādi klāt “saldais ēdiens” jeb pēcspēles soda sitieni, kuros šoreiz precīzāki izrādījās “Kvartāla” komandas spēlētāji, raidot 3 soda sitienus Valmieras stikla šķiedras vārtos, kamēr Valmieras Stikla šķiedra – divus “Kvartāla” vārtos.

Fināls tika aizvadīts emocijām pārbagāts un, kā jau finālspēlēs ierasts, daudz nozīmēja arī komandas disciplīna. Pirmajā puslaikā FC Pārgauja jau drīz vien “sakrāja” trīs sodus, kas nozīmēja, ka katrs nākamais sods nozīmē arī soda sitienu Pārgaujas vārtiem. FC Pārgauja puslaikā ieguva vēl divus sodus, tādējādi Artjomam Kuzņecovam atlika vien raidīt bumbu vārtos, ko viņš arī aukstasinīgi izdarīja. Pēc finālspēles pirmā puslaika rezultāts 2:0 SK “Spēks” labā.

Otrajā puslaikā FC Pārgaujas spēlētāji spēja izveidot vairākus bīstamus uzbrukumus, tomēr rezultatīvi bija tikai SK Spēks spēlētāji – J.Taulavičus un J.Strelcovs, bet spēles noslēgumā “hattrick” sev nokārtoja Artjoms Kuzņecovs, gūstot vēl vienus vārtus un spēli noslēdzot 5 – 0.
Izskanot finālspēles beigu signālam par Valmieras Telpu futbola čempionāta uzvarētājiem kronējot SK Spēks. Otrajā vietā ierindojās FC Pārgauja, trešajā vietā – Kvartāls, ceturtajā – Valmieras Stikla šķiedra, aiz sevis atstājot SK Matīši un Valmiera Glass ViA/BSS. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju, ar 18 gūtiem vārtiem, tika atzīts Ralfs Apsītis (Valmieras Stikla šķiedra).

Turnīra organizatori SK “Spēks” vēlas pateikties par sadarbību veikalam “Sportland” un Valmieras pašvaldībai, kā arī Valmieras Pārgaujas sākumskolas un Vidzemes Olimpiskā centra darbiniekiem par atsaucību organizējot Valmieras Telpu futbola čempionātu.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālistikas pārvaldes Ekspertīžu biroja Ķīmisko ekspertīžu nodaļas vecākais tiesu eksperts Profesijas kods – 261903 Vispārējie darba pienākumi: veikt dažādu vielu ķīmisko izpēti, izmantojot gāzu hromatogrāfijas metodes u.c. analītiskās ķīmijas metodes; piedalīties kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanā; izstrādāt metožu projektus, veikt metožu validēšanu; savas kompetences ietvaros sniegt konsultācijas.  Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze: akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ķīmijas jomā; pieredze laboratorijas darbā; iepriekšēja darba pieredze ar gāzu hromatogrāfijas iekārtām tiks uzskatīta par priekšrocību; labas iemaņas darbā ar datoru – MS Word, MS Excel, darbības interneta vidē; teicamas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas; spēju strādāt komandā un komunikācijas prasmes; labas analītiskās spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un orientācija uz rezultātu sasniegšanu. Piedāvājam: stabilu un interesantu darbu; sakārtotu darba vidi; sociālo garantiju sistēmu; apmācības un pieredzējušu ekspertu konsultācijas; draudzīgu kolektīvu; veselības apdrošināšanu; mēnešalgu 1878 EUR -1965 EUR (bruto).Pieteikšanās termiņš – 2025.gada 20.novembris Darba vietas adrese: Valmiera, Dārza iela 2a (1 vakance) Pretendentiem uz e-pasta adresi cv@vp.gov.lv sūtīt: - motivētu pieteikuma vēstuli; - dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae); - izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as. Papildu informācija pa tālruni – 67208405 Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām; 2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026. Profesija: VECĀKAIS TIESU EKSPERTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Dārza iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-11-20 Kontaktpersona: Ilona Bušere

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālistikas pārvaldes Reģionu biroja Vidzemes ekspertu nodaļas inspektors kriminālists (apmācību periodā inspektors kriminālists kandidāts) Profesijas kods – 335515 Vispārējie darba pienākumi: piedalās procesuālo darbību veikšanā un izbrauc uz notikuma vietu apskatēm, kur veic darbības procesa virzītāja uzdevumā. Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze: pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība; atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta gaitas likuma 4. un 7. pantā noteiktajām prasībām; “B” kategorijas autovadītāja apliecība, bez ierobežojuma koda un vismaz trīs gadus ilgs “B” kategorijas autovadītāja stāžs. Piedāvājam: stabilu un interesantu darbu; aktīvi piedalīties noziedzības apkarošanā; sociālās garantijas atbilstoši Valsts policijas noteikumiem; profesionālās izaugsmes iespējas, dalība apmācībās un konferencēs; darbs komandā ar pieredzējušiem un atsaucīgiem kolēģiem; mēnešalgu 1421 EUR -1648 EUR (bruto). Darba vietas adreses: - Valmierā, Dārza 2a; - Gulbene, Gaitnieku 2a Pieteikšanās termiņš – 2025.gada 20.novembris Pretendentiem uz e-pasta adresi cv@vp.gov.lv sūtīt: - motivētu pieteikuma vēstuli; - dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae); - izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as. Papildu informācija pa tālruni – 64201342 un www.ekspertize.vp.gov.lv Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām; 2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026. Profesija: INSPEKTORS – KRIMINĀLISTS (IEKŠLIETU JOMĀ) Darba vietas adrese: LATVIJA, Dārza iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 2 Aktuāla līdz: 2025-11-20 Kontaktpersona: Ilona Bušere

Mūsu partneri