Valmieras Ziņas

Par Smiltenes novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Edgars Avotiņš

Trešdien, 27.novembrī, Smiltenes novada domē notika ārkārtas sēde, kuras laikā par jauno domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Edgars Avotiņš, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Smiltenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze.

Sēdē E.Avotiņš uzsvēra, ka noteikti jāturpina iesāktais darbs pie novada attīstības, akcentējot mājokļu jautājuma problēmas un mazo un vidējo uzņēmumu attīstības veicināšana.

Jau iepriekš tika vēstīts, ka līdzšinējais Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis ir pieņēmis jaunu dzīves izaicinājumu atstāt novada domes priekšsēdētāja amatu un ar 2020.gada 1.janvāri uzsākt darbu Ziemeļvidzemes pašvaldībām piederošajā kapitālsabiedrībā –  atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumā SIA “ZAAO”, ieņemot valdes priekšsēdētāja amatu.

Smiltenes novada domes ārkārtas sēdē jaunā mēra amatam tika izvirzīts viens kandidāts un, klātesot 12 deputātiem, ar 12 balsīm „par” tika nolems, ka turpmāk Smiltenes novada domes priekšsēdētāja amata pienākumus pildīs Edgars Avotiņš.

E.Avotiņš:

“Paldies domes deputātiem par uzticības izteikšanu un ticību maniem spēkiem tikt ar šo pienākumu galā. Es, protams, apzinos, ka Gints Kukainis kā Smiltenes novada domes priekšsēdētājs man ir uzlicis augstu latiņu. Negaidu, ka veicamais darbs būs viegls, bet to veikšu ar visaugstāko atbildību!”

E.Avotiņš uzsver, ka noteikti turpinās iesāktos darbus pie novada attīstības, akcentējot mājokļu jautājuma problēmas risināšanu, kā arī mazo un vidējo uzņēmumu attīstības veicināšanu: “Man ir svarīgi, lai Smiltenes novads turpina attīstīties un augt kā līdz šim. Noteikti jāturpina realizēt iesāktie infrastruktūras projekti, lai mūsu novada iedzīvotājiem palielinātu dzīves komfortu Smiltenes novadā. Svarīgi strādāt pie mājokļu jautājuma risināšanas, jo liela daļa Smiltenes novadā strādājošie cilvēki ceļu līdz darba vietai mēro no kaimiņu novadiem. Dzīvojamā fonda trūkums ir mūsu novadam šķērslis, lai palielinātu iedzīvotāju skaitu. Tas ir svarīgs faktors arī sekmīgai remigrācijas programmas īstenošanai. Jāpievērš uzmanība mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, jārada vieta un iespēja viņiem veidot savu uzņēmējdarbību tieši Smiltenes novadā. Tas dos jaunas darbavietas, attīstīs ražošanas un pakalpojumu sniedzēju daudzveidību. Noteikti turpināsim darbu arī pie nākamā plānošanas perioda 2021.-2027. gadam.”

Edgars Avotiņš dzimis un audzis Smiltenes novada Bilskas pagastā četru bērnu ģimenē. Jau skolas gados bijis mērķtiecīgs un zināja, ko vēlas sasniegt. Ieguvis augstāko izglītību Latvijas Lauksaimniecības universitātē, iegūstot profesionālo bakalaura grādu materiālzinātnē un kokapstrādes inženiera kvalifikāciju,  un darbojas savā specialitātē kā uzņēmuma SIA “SOFTWOOD” valdes priekšsēdētājs jau 7 gadus. No 2017.gada 3.jūnijā ir Smiltenes novada domes  deputāts, pārstāvot Reģionu Apvienības- Vidzemes partijas sarakstu, līdz šim domē darbojās kā Finanšu un attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas loceklis.  Šā gada novembrī, līdzšinējā Smiltenes novada domes priekšsēdētāja Ginta Kukaiņa uzrunāts, savu politisko karjeru nolēmis turpināt kā Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”  biedrs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri