Valmieras Ziņas

Par Kocēnu novada domes deputātu apstiprināts Nauris Jurgenbergs

Ceturtdien, 28. novembrī, Kocēnu novada domes sēdē ar vienbalsīgu lēmumu tika apstiprināts deputāta mandāts Naurim Jurgenbergam, kurš piekritis pildīt uzticētos pienākumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Saskaņā ar Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 43. panta pirmo daļu, ja ievēlētais domes deputāts miris, atteicies vai citu iemeslu dēļ zaudējis vai nolicis savu mandātu, viņa vietā stājas nākamais kandidāts no tā paša kandidātu saraksta, no kura bija ievēlēts iepriekšējais deputāts. Jau vēstīts, ka Kocēnu novada domes sēdē 2019. gada 31. oktobrī tika pieņemts lēmums izbeigt Jāņa Zagorska deputāta pilnvaras, kas tika pamatots ar J.Zagorska iesniegumu, kurā deputāts šo vēlmi saista ar pamatdarba apstākļiem.

Kocēnu novada vēlēšanu komisija konstatējusi, ka saskaņā ar 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanu rezultātu aprēķināšanas protokolu no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!/Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” saraksta kā nākamais deputāta kandidāts ar lielāko vēlētāju balsu skaitu ir Nauris Jurgenbergs.

Jaunievēlētais deputāts Nauris Jurgenbergs:

“Esmu uzaudzis Vaidavā un identificēju sevi kā vaidavieti, esmu precējies un ģimenē audzinu meitiņu. Pēdējos 10 dzīves gadus spēku ieguldu uzņēmējdarbībā laukos – strādāju bioloģiskās augļkopības nozarē, izveidots pārstrādes uzņēmums un zīmols “Dabas auglis”. Plašākai sabiedrības daļai esmu pazīstams ar aktivitātēm par un ap krūmcidoniju augļkultūras attīstību Latvijā. Vienmēr esmu vēlējies dzīvot laukos, īpaši dzimtajā pusē Vaidavā. Kā Kocēnu novada domes deputāts vēlos pārstāvēt perifērijas iedzīvotāju un uzņēmēju intereses, lai iespēju robežās attīstītu ciemus un radītu iedzīvotājiem labvēlīgākus apstākļus dzīvošanai un uzņēmējdarbībai.”

Kocēnu novada domē ievēlēti 15 deputāti, no kuriem 11 deputāti pārstāv Nacionālo apvienību “Visu Latvijai!/Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un 4 deputāti – “Zaļo un Zemnieku savienību”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri