Valmieras Ziņas

Par Kocēnu novada domes deputātu apstiprināts Nauris Jurgenbergs

Ceturtdien, 28. novembrī, Kocēnu novada domes sēdē ar vienbalsīgu lēmumu tika apstiprināts deputāta mandāts Naurim Jurgenbergam, kurš piekritis pildīt uzticētos pienākumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Saskaņā ar Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 43. panta pirmo daļu, ja ievēlētais domes deputāts miris, atteicies vai citu iemeslu dēļ zaudējis vai nolicis savu mandātu, viņa vietā stājas nākamais kandidāts no tā paša kandidātu saraksta, no kura bija ievēlēts iepriekšējais deputāts. Jau vēstīts, ka Kocēnu novada domes sēdē 2019. gada 31. oktobrī tika pieņemts lēmums izbeigt Jāņa Zagorska deputāta pilnvaras, kas tika pamatots ar J.Zagorska iesniegumu, kurā deputāts šo vēlmi saista ar pamatdarba apstākļiem.

Kocēnu novada vēlēšanu komisija konstatējusi, ka saskaņā ar 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanu rezultātu aprēķināšanas protokolu no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!/Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” saraksta kā nākamais deputāta kandidāts ar lielāko vēlētāju balsu skaitu ir Nauris Jurgenbergs.

Jaunievēlētais deputāts Nauris Jurgenbergs:

“Esmu uzaudzis Vaidavā un identificēju sevi kā vaidavieti, esmu precējies un ģimenē audzinu meitiņu. Pēdējos 10 dzīves gadus spēku ieguldu uzņēmējdarbībā laukos – strādāju bioloģiskās augļkopības nozarē, izveidots pārstrādes uzņēmums un zīmols “Dabas auglis”. Plašākai sabiedrības daļai esmu pazīstams ar aktivitātēm par un ap krūmcidoniju augļkultūras attīstību Latvijā. Vienmēr esmu vēlējies dzīvot laukos, īpaši dzimtajā pusē Vaidavā. Kā Kocēnu novada domes deputāts vēlos pārstāvēt perifērijas iedzīvotāju un uzņēmēju intereses, lai iespēju robežās attīstītu ciemus un radītu iedzīvotājiem labvēlīgākus apstākļus dzīvošanai un uzņēmējdarbībai.”

Kocēnu novada domē ievēlēti 15 deputāti, no kuriem 11 deputāti pārstāv Nacionālo apvienību “Visu Latvijai!/Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un 4 deputāti – “Zaļo un Zemnieku savienību”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri