Valmieras Ziņas

Otrdien laika apstākļi Latvijā būtiski nemainīsies

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdien laika apstākļi Latvijā būtiski nemainīsies – saule mīsies ar mākoņiem un vietām uzlīs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sagatavotās jaunākās prognozes.

Naktī uz otrdienu laika apstākļus noteiks augsta spiediena atzars, bet mākoņi aizklās debesu lielāko daļu un dažviet īslaicīgi līs. Pūtīs lēns vējš, un vietām, galvenokārt valsts austrumos, veidosies migla. Minimālā gaisa temperatūra būs +8…+13 grādu robežās, bet daudzviet piekrastes rajonos siltāks, tur +14…+17 grādi.

Arī Rīgā naktī lielākoties būs mākoņains laiks, brīžiem īslaicīgs lietus. Pūtīs lēns vējš, un gaisa temperatūra nav gaidāma zemāka par +13…+15 grādiem.

Dienā laika apstākļus Latvijā turpinās noteikt augsta spiediena atzars. Saule mīsies ar mākoņiem, kas vēl dažviet nesīs īslaicīgu lietu. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļrietumu, ziemeļu vējš, un termometra stabiņš pacelsies līdz +19…+23 grādu atzīmei.

Rīgā otrdien būs mainīgs mākoņu daudzums, un no rīta vēl brīžiem uzlīs, bet dienas vidū debesis skaidrosies. Dominēs lēns ziemeļrietumu vējš, un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +20…+22 grādiem, prognozē LVĢMC.

Otrdien dienas vidū un pēcpusdienā, starp mākoņiem uzspīdot saulei, ultravioletā starojuma intensitāte būs vidēji augsta, tādēļ iedzīvotāji aicināti ilgstoši neuzturēties tiešos saules staros.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri