Valmieras Ziņas

Nozagtā velosipēda vietā ziedotāji seniorei sagādā jaunu divriteni

2018.gada Lieldienas jau ir vēsture, bet pāvesta Franciska Lielā gavēņa vēstījumā izteiktais aicinājums – gavēņa žēlsirdības darbi – ir īstenojies Mazsalacas novadā.

Gavēņa kalendāra ietvaros katra Latvijas katoļu Caritas grupa vērsās ar savu liecību, kuru uzskatīja par atbalsta cienīgu. Tikai septiņām praktiskām vajadzībām ziedoja Latvijas kristieši, no kuriem 13 cilvēkus aizkustināja mūsu Sv.Faustīnes Mazsalacas katoļu draudzes Caritas grupas stāsts par Māriņu Ausmu. 1940. gadā dzimusī seniore Ausma ir aktīva pašdarbniece un nekādi laika apstākļi nekavē viņu apmeklēt gan vokālā ansambļa “Atbalss”, gan jauktā kora “Salaca” mēģinājumus. Ausma dzīvo 2,5 kilometru attālumā no Mazsalacas centra, un šie kilometri ir jāmēro gandrīz katru dienu, citreiz arī divreiz dienā. Problēmu nebūtu, taču viņai nozaga velosipēdu un nopirkt jaunu šķita nepiepildāms sapnis.

Taču notika brīnums, un 7. aprīlī par saziedoto 181 vienu eiro pēc katoļu Sv. Mises Ausmai Māriņai tika svinīgi pasniegts jaunais velosipēds.

Pāvesta Franciska aicinājums:

“Kā es vēlētos, lai žēlsirdības dāvanu došana kļūtu par katra no mums patiesu dzīvesveidu, kā es vēlētos, lai mēs kristieši sekotu apustuļu paraugam un saskatītu mūsu īpašuma sadali kā redzamu liecību mūsu draudzības kopībai Baznīcā.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri