Valmieras Ziņas

Novembrī reģionālo laikrakstu abonentu skats samazinājies par 7,8%

Reģionālo laikrakstu kopējais abonentu skaits šā gada novembrī samazinājies līdz 39 000, kas ir par 7,8% mazāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn, liecina Latvijas Preses izdevēju asociācijas (LPIA) apkopotie dati.

Abonentu skaits šā gada novembrī, salīdzinot ar attiecīgu mēnesi pērn, samazinājies visiem reģionālajiem laikrakstiem, izņemot “Alūksnes Ziņas” un “Zemgales Ziņas”.

Atbilstoši LPIA datiem, lielākais abonentu skaits novembrī bija laikrakstam “Kurzemes Vārds” – 4620, kam seko “Druva” ar 3361 abonentu un “Liesma” ar 2977 abonentiem.

Vienlaikus šā gada novembrī laikrakstam “Auseklis” bija 2949 abonenti, “Bauskas Dzīvei” bija 2904 , abonenti, “Kurzemniekam” – 2668, “Staram” – 2665, bet “Saldus Zemi” abonēja 2653 cilvēki. “Talsu Vēstīm” šā gada novembrī kopējais abonentu skaits bija 2436, “Staburagam” – 2375, “Dzirkstelei” – 1870, “Zemgales Ziņām” – 1861, “Ziemeļlatvijai” – 1621, bet “Kursas Laikam” bija 1537 abonenti. Savukārt laikrakstu “Zemgale” novembrī abonēja 1291 cilvēks, “Alūksnes Ziņas” – 892 cilvēki, bet krievu valodā idotā laikraksta “Kurzemes Vārds” kopējais abonentu skaits bija 320.

Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, kopējais reģionālo laikrakstu abonentu skaits novembrī pieauga par 494. Tostarp lielākais abonentu skaita pieaugums ir reģionālajiem laikrakstiem “Kurzemes Vārds” (+84), “Kurzemnieks” (+66), “Saldus Zeme” (+48), “Druva” (+48) un “Zemgales Ziņas” (+46).

Vismazākais abonentu pieaugums šā gada novembrī, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, bija reģionālajiem laikrakstiem “Bauskas Dzīve” (+2) un “Kurzemes Vārdam” krievu valodā (+5). Savukārt laikrakstam “Staburags” abonentu skaits salīdzinājumā ar oktobri šomēnes palika nemainīgs.

Vienīgais reģionālais laikraksts, kura abonentu skaits novembrī, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, kritās, ir “Alūksnes Ziņas”, kuru abonēja par 11 cilvēkiem mazāk.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri