Valmieras Ziņas

Novembrī reģionālo laikrakstu abonentu skats samazinājies par 7,8%

Reģionālo laikrakstu kopējais abonentu skaits šā gada novembrī samazinājies līdz 39 000, kas ir par 7,8% mazāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn, liecina Latvijas Preses izdevēju asociācijas (LPIA) apkopotie dati.

Abonentu skaits šā gada novembrī, salīdzinot ar attiecīgu mēnesi pērn, samazinājies visiem reģionālajiem laikrakstiem, izņemot “Alūksnes Ziņas” un “Zemgales Ziņas”.

Atbilstoši LPIA datiem, lielākais abonentu skaits novembrī bija laikrakstam “Kurzemes Vārds” – 4620, kam seko “Druva” ar 3361 abonentu un “Liesma” ar 2977 abonentiem.

Vienlaikus šā gada novembrī laikrakstam “Auseklis” bija 2949 abonenti, “Bauskas Dzīvei” bija 2904 , abonenti, “Kurzemniekam” – 2668, “Staram” – 2665, bet “Saldus Zemi” abonēja 2653 cilvēki. “Talsu Vēstīm” šā gada novembrī kopējais abonentu skaits bija 2436, “Staburagam” – 2375, “Dzirkstelei” – 1870, “Zemgales Ziņām” – 1861, “Ziemeļlatvijai” – 1621, bet “Kursas Laikam” bija 1537 abonenti. Savukārt laikrakstu “Zemgale” novembrī abonēja 1291 cilvēks, “Alūksnes Ziņas” – 892 cilvēki, bet krievu valodā idotā laikraksta “Kurzemes Vārds” kopējais abonentu skaits bija 320.

Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, kopējais reģionālo laikrakstu abonentu skaits novembrī pieauga par 494. Tostarp lielākais abonentu skaita pieaugums ir reģionālajiem laikrakstiem “Kurzemes Vārds” (+84), “Kurzemnieks” (+66), “Saldus Zeme” (+48), “Druva” (+48) un “Zemgales Ziņas” (+46).

Vismazākais abonentu pieaugums šā gada novembrī, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, bija reģionālajiem laikrakstiem “Bauskas Dzīve” (+2) un “Kurzemes Vārdam” krievu valodā (+5). Savukārt laikrakstam “Staburags” abonentu skaits salīdzinājumā ar oktobri šomēnes palika nemainīgs.

Vienīgais reģionālais laikraksts, kura abonentu skaits novembrī, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, kritās, ir “Alūksnes Ziņas”, kuru abonēja par 11 cilvēkiem mazāk.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes pamatskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU uz pilnu likmi. Galvenie pienākumi:Rūpēties par personības psiholoģisko veselību un veikt preventīvo darbu labvēlīgas vides pilnveidošanā; Palīdzēt bērnam sevi labāk saprast un pārvarēt grūtības, pilnveidot saskarsmes iemaņas un labāk sagatavoties neatkarīgai dzīvei; Veikt psiholoģiski – pedagoģiskos izpēti, rezultātu apstrādāšanu, psiholoģisko slēdzienu un rekomendāciju sagatavošanu; Plānot un organizēt proforientācijas izpēti un profkonsultācijas. Prasības kandidātam: otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar izglītības psihologa kvalifikāciju; kvalifikācija  saglabāšanai ir nepieciešamā profesionālās pilnveides izglītība (ieskaitot piedalīšanās semināros, kursos, kā arī piedalīšanās supervīzijās); pieredze darbā ar bērniem ar speciālām izglītības vajadzībām; labas datorprasmes (MS Word, MS Excel, Internet Explorer u.c.); labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; atbildības sajūta un precizitāte; valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām. Profesijas kods: 244503. Darba alga (bruto): 862,50 – 920 EUR. Darba vietas adrese: Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads. CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: ziemelvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2019. gada 30. novembrim. Tālrunis informācijai: 26423042, Ziemeļvidzemes pamatskolas direktore Ligita Kūle. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz ziemelvidzeme@kocenunovads.lv

Mūsu partneri