Valmieras Ziņas

Notikušas mācības jauniešiem uzņēmējspēju attīstīšanai

14.martā Valmieras Jauniešu mājā Mākslinieku ielā 2 norisinājās mācības jauniešiem par uzņēmējspēju attīstīšanu. Nodarbības vadīja karjeras un mazā biznesa konsultante, koučinga spēļu “Point of You” trenere Jolanta Priede, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Lāce.

Koučinga trenere iepazīstināja ar galvenajām prasmēm, kuras nepieciešams attīstīt, lai būtu ne tikai veiksmīgs uzņēmējs, bet arī konkurētspējīgs darbinieks (darba ņēmējs) darba tirgū mūsdienās. Kādās ir svarīgākās prasmes un kompetences? Radošums, prezentēšanas prasmes, prasme strādāt komandā, kā arī svešvalodu prasmju zināšanas tiek ļoti augstu vērtētas.

Dalībnieki uzzināja vairāk par uzņēmējdarbību un “uzņēmēja gēnu” – kā to attīstīt sevī. Strādājot grupās, ģenerēja jaunas un inovatīvas idejas biznesa uzsākšanai, kā arī pēc tam 15 sekunžu laikā šo biznesa ideju prezentēja potenciālajam investoram.

Dalībnieki atzina, ka mācības bijušas ļoti iedvesmojošas un ikviens var sevī attīstīt uzņēmējspējas. Vajadzīga tikai vēlme un laiks šīs uzņēmēsjspējas pilnveidot.

Koučings norisinās projekta “Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana” ietvaros “Jauniešu nākotne uzņēmējdarbībā”. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri