Valmieras Ziņas

Notiks muzikāls koncertuzvedums bērniem „Vali, mierā!”!

28.novembrī plkst.10.00 un plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā notiks muzikāls koncertuzvedums par Valmieru „Vali, mierā!”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

“Iedomāsimies, ka pēkšņi risinās savādi notikumi, un mēs visi aizmirstam, kā sauc pilsētu, kurā dzīvojam. Kādā veidā mēs spētu savu pilsētu atpazīt un atcerēties tās vārdu? Katrā pilsētā ir savas īpašas vietas, kas raksturo tieši šo pilsētu. Vai mēs tās zinām? Vai zinām teikas un vēsturi, kas saistītas ar šīm vietām? Ja mēs to uzzinām un iepazīstam, tad kā puzles gabaliņus varam salikt savas pilsētas vārdu no jauna,” uzvedumu raksturo Līga Tarbuna.

Koncertuzvedums „Vali, mierā!” ar Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu, kā arī profesionālu aktieru līdzdalību aizvedīs mūs neparastā ceļojumā un piedzīvojumos. Iepazīsim kopā savu brīnišķīgo pilsētu, kas ir mūsu mājas!

Režisore – Santa Tanenberga, scenārijs – Kristīne Dina Bitēna, mūzika – Atvars Sirmais, horeogrāfija – Linda Mīļā, vokālais izpildījums – popgrupa „Notiņas” un „Domino” (vad. Aigita Guoģe-Lapiņa), lomās: aktieris Ivars Brakovskis, Valmieras Viestura vidusskolas skolēni, video – Emīls Spuņģis.

Biļetes: EUR 2,-. Grupām lūgums rezervēt biļetes Valmieras Kultūras centra kasē, zvanot pa tālruni 64207207. Daudzbērnu ģimenēm ieeja bez maksas, uzrādot Ģimenes karti 3+ un iepriekš izņemot ielūgumus “Biļešu paradīze” kasē Valmieras Kultūras centrā (ieeja bez maksas daudzbērnu ģimenēm attiecas tikai uz koncertuzvedumu 28. novembrī plkst.18.00.).

Pasākums notiek ar Vidzemes plānošanas reģiona un Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri