Valmieras Ziņas

Notiks izziņas pārgājiens “Iepazīsti Ēveles pagastu”

Svētdien, 17. septembrī, Ēvelē norisināsies izziņas pārgājiens “Iepazīsti Ēveles pagastu”. Tā mērķis ir veicināt pagasta kultūrvēstures izziņu un atgādināt vai iepazīstināt ar Ēveles pagasta ievērojamākajiem vēstures, kultūras un dabas objektiem. Tā būs arī iespēja ģimenēm kopā lietderīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku, baudot rudens krāsas dabā.

Pārgājienā var doties gan individuāli, gan kopā ar draugiem vai ģimenes locekļiem. Tā kā apskates objekti atrodas visa pagasta teritorijā, tad vajadzīgs transporta līdzeklis (automašīna, motocikls, der arī velosipēds). Tas gan nenozīmē, ka pie visiem objektiem var piebraukt. Ir jāiet arī ar kājām, piemēram, pa pļavu vai mežu, tāpēc nepieciešams piemērots apģērbs un apavi.

Starts pārgājienam būs plkst. 11.00 Ēveles centrā pie veikala. Reģistrējoties dalībnieki saņems karti, kurā atzīmēti  apskates objekti, informatīvo materiālu un objekta fotogrāfiju un atbilžu lapu. Kopā jāapmeklē 10 apskates objekti, un katrā apskates objektā ir jāveic kāds uzdevums. Uzdevuma atbilde vai rezultāts jāieraksta atbilžu lapā. Pēc finiša aizpildīto atbilžu lapu nodosiet tiesnesim! Par uzvarētāju tiks noteikts dalībnieks (dalībnieki), kuri visprecīzāk būs veikuši uzdevumus. Ātrums šoreiz netiks ņemts vērā.  Plānojam, ka  visu pārgājiena maršrutu var veikt  4 stundās.

Pēc pārgājiena dalībnieki saņems sertifikātu par Ēveles pagasta iepazīšanu. Precīzākie uzdevumu veicēji saņems balvas. Visiem pārgājiena dalībniekiem būs iespēja  piedalīties loterijā.

Lai labāk sagatavotos pasākumam, lūgums potenciālajiem pārgājiena savu dalību pārgājienā pieteikt līdz ceturtdienai, 14. septembrim (e-pasts: anda.jukame@burtniekunovads.lv, tālr. 26118879 vai 26191238 Andai). Bet drīkst piedalīties arī tad, ja vēlēšanās rodas spontāni svētdienas rītā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Uzņēmums SIA „ECODUMAS” sakarā ar veikalu tīkla paplašināšanos jaunajā veikalā Valmierā aicina darbā PĀRDEVĒJUS KONSULTANTUS. Darbs: elektronisko cigarešu tirdzniecība. Prasības: - Labas latviešu valodas zināšanas, - Vēlamas vēl kādas svešvalodas (krievu, angļu) zināšanas, - Vēlama pieredze darbā ar kases aparātiem, - Datorprasmes lietotāja līmenī. Priekšrocība kandidātiem, kuriem ir zināšanas par elektroniskajām cigaretēm. Piedāvā apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai. Darba laiks un režīms: summētais darba laiks maiņās pēc grafika no plkst. 10.00-20.00 (~15 darba dienas mēnesī). Alga: no ~500 euro (pēc nodokļu nomaksas). Darba vieta: tirdzniecības lielveikala „Maxima” telpās, Georga Apiņa ielā 10A, Valmierā. Darbam pieteikties var sūtot CV ar norādi "Pārdevējs Valmierā" uz e-pastu valerijus@ecodumas.lt . Ja ir kādi jautājumi, zvani uz tālruni 2170484. Sīkāka informācija par uzņēmumu: www.ecodumas.lt Sazināsies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz tālāku konkursu. Paldies par atsaucību! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-12-01 Darba sākšanas datums: 2018-12-12 Kontaktpersona: Valerijus Ryžovas Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri