Valmieras Ziņas

Notiks dievkalpojumu videotranslācijas no Valmieras katoļu baznīcas

Lasīšanas laiks: 2 min

No šodienas, 9.aprīļa, tiks sāktas dievkalpojumu videotranslācijas no Valmieras katoļu baznīcas. Šovakar plkst. 18.00 notiks Pēdējo vakariņu Sv.Mise, kas būs redzama tiešraidē Facebook un Youtube, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Romas katoļu baznīcas prāvests Lauris Malnačs.

Lieldienās notiks arī translācija no Lielās piektdienas Krustaceļa, kas norisināsies bez fiziskas pārvietošanās baznīcā (plkst 14.00), tam sekos Ciešanu dievkalpojums (plkst.15.00)

Tāpat paredzēts Klusās sestdienas dievkalpojums (plkst. 18.00), Lieldienu dievkalpojums  (plkst. 9.00 un 11.00), kā arī pirmdien – dievkalpojums Otrajās lieldienās (plkst. 11.00).

Iespējams, videotranslācijas tiks turpinātas arī pēc Lieldienām, pieļāva priesteris. 

Lauris Malnačs pastāstīja, ka pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas Valmieras katoļu baznīcā dievkalpojumi netika atcelti. “Kamēr es būšu dzīvs un vesels, vai nevajadzēs iet karantīnā, dievkalpojumi notiks, ievērojot visus ārkārtējās situācijas noteikumus. Dievkalpojumos piedalās tikai daži cilvēki, ievērojot sociālo distancēšanos un citas prasības.”

Priesteris pastāstīja, ka pārsvarā kontaktu ar draudzes locekļiem uztur, izmantojot Facebook, kā arī sazinoties pa telefonu. “Draudzes Facebook konts ir kļuvis ļoti “dzīvs”. Katru dienu cenšos tur publicēt kādu uzmundrinājumu. Ja cilvēks patiesi tic un mīl, ārkārtas situācijas nebūs šķērslis būt kopā ar draudzi un saglabāt saikni ar Dievu. Uztversim šo ārkārtējo situāciju kā mūsu ticības un mīlestības pārbaudi.”

Lai gan tiešsaistes dievkalpojumi pašlaik ir ļoti populāri, Lauris Malnačs uzskata, ka nekas nevar aizvietot cilvēcisku saikni klātienē. Viņš pauda cerību, ka drīz vien situācija normalizēsies un draudze varēs atkal pulcēties baznīcā.

Savukārt Sv. Sīmaņa draudzē ārkārtējās situācijas periodā visi dievkalpojumi baznīcā ir atcelti, liecina draudzes Facebook kontā publicētā informācija.

Pieņemšanas laikos mācītāji un draudzes kanceleja apmeklētājus nepieņem. Draudzes mācītāji ir pieejami individuālām sarunām gan klātienē, gan arī zvanot vai rakstot e-pastu (Edijs Kalekaurs, tālr. 26208468 vai edijs@inbox.lv un Modris Īvāns, tālr. 22148904 vai mi.ogre@inbox.lv).

Dievnamā nenotiek arī citi publiski pasākumi.

Ārpus dievnama, piemēram, izvadīšana un bēres notiek saskaņā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Draudzē atcelti visi publiskie pasākumi – iesvētes mācības, koru mēģinājumi, diakonijas pasākumi, Svētdienas skola, Sadraudzība, Jēzus skoliņa, Bībeles stundas un citi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri