Valmieras Ziņas

Notiek G.Apiņa ielas posma rekonstrukcija un stāvlaukuma izbūve

Lai labiekārtotu teritoriju un uzlabotu automašīnu novietošanu pilsētas centrā pie Valmieras deviņstāvu ēkām un Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra, no 2.jūlija ir uzsākta Georga Apiņa ielas posma no ielas sākuma līdz Leona Paegles ielai pārbūve un automašīnu stāvlaukumu izbūve pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra (Leona Paegles ielā 5/7) un daudzdzīvokļu ēkām, portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Izmantojot brīvās teritorijas Georga Apiņa ielas sākumā, būvdarbu laikā abos stāvlaukumos paredzēts izbūvēt stāvvietas 64 vieglajām automašīnām, skolas pusē izbūvēt jaunu ietvi, uzlabot lietus ūdens kanalizāciju, kā arī izbūvēt jaunu apgaismojumu. Apgaismojums tiks nodrošināts līdz gājēju pārejai, kas atrodas uz Leona Paegles ielas, tādējādi uzlabojot Leona Paegles ielu šķērsojošo skolēnu drošību. Teritorijā tiks izbūvēti arī ar sētu norobežoti pazemes atkritumu konteineri. Tāpat tiks atjaunota Georga Apiņa ielas posma līdz Leona Paegles ielai brauktuves asfaltbetona virskārta.

Darbi tiek sākti ar automašīnu stāvlaukuma izbūvi Leona Paegles ielā 5/7. Labiekārtojot šo skolas teritorijas daļu, tiks atvieglota automašīnu novietošana Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra bērnu vecākiem, pedagogiem un apmeklētājiem.

Šiem darbiem noslēdzoties, tiks uzsākta teritorijas labiekārtošana un stāvlaukuma izbūve pie deviņstāvu daudzdzīvokļu ēkām. Teritorijā esošie atkritumu konteineri uz laiku tiks pārvietoti. Tie atradīsies blakus jaunajam stāvlaukumam Leona Paegles ielā 5/7.

Laikā, kad būvdarbi notiks laukumā pie daudzdzīvokļu ēkām, ielas posmā tiks slēgta satiksme. Šajā laikā līdzšinējās vietās automašīnas novietot stāvēšanai nebūs iespējams. Tādēļ aicinām sekot līdzi ceļa zīmēm, kā arī jau laikus paredzēt automašīnu novietošanu citās pieejamajās stāvvietās.

Atbilstoši atklāta konkursa rezultātiem būvdarbus veiks SIA “Limbažu ceļi” par kopējo līguma summu 252 639,89 EUR ar PVN.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri