Valmieras Ziņas

Notiek G.Apiņa ielas posma rekonstrukcija un stāvlaukuma izbūve

Lai labiekārtotu teritoriju un uzlabotu automašīnu novietošanu pilsētas centrā pie Valmieras deviņstāvu ēkām un Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra, no 2.jūlija ir uzsākta Georga Apiņa ielas posma no ielas sākuma līdz Leona Paegles ielai pārbūve un automašīnu stāvlaukumu izbūve pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra (Leona Paegles ielā 5/7) un daudzdzīvokļu ēkām, portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Izmantojot brīvās teritorijas Georga Apiņa ielas sākumā, būvdarbu laikā abos stāvlaukumos paredzēts izbūvēt stāvvietas 64 vieglajām automašīnām, skolas pusē izbūvēt jaunu ietvi, uzlabot lietus ūdens kanalizāciju, kā arī izbūvēt jaunu apgaismojumu. Apgaismojums tiks nodrošināts līdz gājēju pārejai, kas atrodas uz Leona Paegles ielas, tādējādi uzlabojot Leona Paegles ielu šķērsojošo skolēnu drošību. Teritorijā tiks izbūvēti arī ar sētu norobežoti pazemes atkritumu konteineri. Tāpat tiks atjaunota Georga Apiņa ielas posma līdz Leona Paegles ielai brauktuves asfaltbetona virskārta.

Darbi tiek sākti ar automašīnu stāvlaukuma izbūvi Leona Paegles ielā 5/7. Labiekārtojot šo skolas teritorijas daļu, tiks atvieglota automašīnu novietošana Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra bērnu vecākiem, pedagogiem un apmeklētājiem.

Šiem darbiem noslēdzoties, tiks uzsākta teritorijas labiekārtošana un stāvlaukuma izbūve pie deviņstāvu daudzdzīvokļu ēkām. Teritorijā esošie atkritumu konteineri uz laiku tiks pārvietoti. Tie atradīsies blakus jaunajam stāvlaukumam Leona Paegles ielā 5/7.

Laikā, kad būvdarbi notiks laukumā pie daudzdzīvokļu ēkām, ielas posmā tiks slēgta satiksme. Šajā laikā līdzšinējās vietās automašīnas novietot stāvēšanai nebūs iespējams. Tādēļ aicinām sekot līdzi ceļa zīmēm, kā arī jau laikus paredzēt automašīnu novietošanu citās pieejamajās stāvvietās.

Atbilstoši atklāta konkursa rezultātiem būvdarbus veiks SIA “Limbažu ceļi” par kopējo līguma summu 252 639,89 EUR ar PVN.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri