Valmieras Ziņas

Noslēdzies VNF domražu maratons Valmieras novadā

Lasīšanas laiks: 2 min

Iepriekšējās darba nedēļas izskaņā Valmieras pilsētā notika noslēdzošā Valmieras novada Lielā domrade, pulcējot aktīvos cilvēkus no visām novada apvienībām. Lielajā Domradē tika prezentētas Valmieras novada pagastu un pilsētu nākotnes vīzijas, savukārt Kurzemes un Zemgales nevalstiskās organizācijas dalījās ar savu pieredzi cilvēku līdzdalības veicināšanā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada fonda Projektu koordinatore Gundega Siliņa.

Sadarbībā ar novada pašvaldību Valmieras novada fonds jau trešo gadu rīko vietējo ideju apspriedes novada pagastos un pilsētās. Jānis Baiks, novada domes priekšsēdētājs, pateicās, ka novadnieki ir aktīvi, jo no pašu pieredzes ir redzams, ka vislabākās idejas rodas un īstenojas tur, kur ir pašiniciatīva! “Nebaidieties sapņot, jo sapņi var īstenoties!” uzsvēra domes priekšsēdētājs, norādot, ka iesāktās tradīcijas ir jāturpina un rosināja novada iedzīvotājus līdzdarboties arvien aktīvāk, jo “tikai kopīgi varam īstenot brīnišķīgas idejas!” Arī Patricija Siliņa, fonda vadītāja, uzsvēra nepieciešamību un vajadzību turpināt sadarbību arī nākamajos gados, kopīgi rīkojot ideju apspriedes un citas aktivitātes novada pagastos un pilsētās.

Lai dalībnieki zinātu, kādas sabiedriskās idejas tiek plānotas it visās apkaimēs, atnākušie tika iepazīstināti ar visu 26 Valmieras novada pagastu un piecu novada pilsētu iecerētajām vīzijām. Jāatzīst, vairākas vīzijas un to veicamie darbi šķita vairāk piemēroti un iesniedzami pašvaldības īstenotajos konkursos, tomēr daudz bija arī ideju, kas īstenojamas iedzīvotāju pašu spēkiem ar atbalstu no Valmieras novada fonda puses.

Lai Valmieras novadniekus iedvesmotu jaunām idejām vai arī taptu apdomāta esošo ideju pilnveide, ar jaunām idejām tos iedvesmoja Kurzemes un Zemgales nevalstiskās organizācijas, pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fondam. Lauku partnerība “Lielupe” dalījās savā pieredzē par īstenojām ideju darbnīcām un to īstenošanu vēl šajā vasarā, kas notika Jelgavas novadā.  “Latvijas vācu savienība” pastāstīja par POP-UP pikniku “Izgaršo demokrātiju” Kandavā un Puzē, savukārt kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas” dalījās ar padomiem iedzīvotāju iesaistē.

Atgādinām, ka domradēs izskanējušās idejas gūst papildu punktus fonda ikgadējā konkursā “Sev, tev novadam”, kurā idejas ir iesniedzamas līdz pat šīs nedēļas beigām jeb 13. novembrim. Plašāka informācija: www.vnf.lv.

Valmieras Lielā domrade notika, pateicoties Valmieras novada pašvaldības, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas un Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstam.

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri