Valmieras Ziņas

Noskaidroti Valmieras KŽDC Kausa izcīņas 2018 sezonas labākie galda hokejisti

Sestdien, 15.decembrī, Burtnieku novada multifunkcionālā jauniešu iniciatīvu centra (MJIC) telpās notika Valmieras KŽDC Kausa 2018 sezonas pēdējais 6.posms galda hokejā. Par godalgām Open un Superjunioru kategorijās šajā posmā cīnījās 21 dalībnieks.

Open kategorijā par posma uzvarētāju kļuva Burtnieku novada MJIC pārstāvis Kristaps Riekstiņš, kurš atstāja aiz sevis savu brāli un kluba biedru Rolandu Riekstiņu (2.vieta) un Egīlu Belševicu (3.vieta) no Rīgas kluba “Melnie Zirdziņi”. Savukārt 2018.gada sezonas kopvērtējumā Open kategorijā 1.vieta Rolandam Riekstiņam, 2.vieta Kristapam Riekstiņam, 3.vieta Sandim Krastam (Valmieras KŽDC).

Superjunioru kategorijā (2005.g. dzimušie un jaunāki) posmā pirmās divas vietas Burtnieku novada MJIC pārstāvjiem – Kristiānam Auziņam un Ralfam Auziņam, bet 3.vieta šī turnīra debitantam Regnāram Vazoliņam (Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda”).  Sezonas kopvērtējumā Superjunioros pārliecinoša uzvara Kristiānam Auziņam, 2.vieta Ralfam Auziņam, 3.vieta Kristeram Beinaram (Valmieras KŽDC).

Informācija par visiem šo sacensību rezultātiem un nākamajiem turnīriem atrodama Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā www.galdahokejs.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri