Valmieras Ziņas

Norisināsies seminārs daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldniekiem un iedzīvotājiem “Pašvaldības atbalsts un līdzfinansējums daudzdzīvokļu ēkām”

Lasīšanas laiks: 2 min

Aicinām daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldniekus un dzīvokļu īpašniekus piedalīties seminārā “Pašvaldības atbalsts un līdzfinansējums daudzdzīvokļu ēkām”, kas norisināsies 4. oktobrī plkst. 18.00 Rūjienas Kultūras namā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vides komunikācijas projektu vadītāja Elizabete Ločmele.

Semināra mērķis ir iepazīstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldniekus un dzīvokļu īpašniekus ar pašvaldības un citām līdzfinansējuma iespējām, lai veiktu ēkas energoauditu, izstrādātu siltināšanas projektus, siltinātu ēku. Tāpat arī lai īstenotu pagalmu labiekārtošanas darbus, ierīkojot rotaļu elementus un izveidojot stāvlaukumus. Seminārā būs iespēja uzzināt arī par citām finansējuma piesaistes iespējām māju atjaunošanai.

Semināra programma plānota sekojoši:

Laiks Aktivitāte
18.00 -18.20 Valmieras novada pašvaldības pieejamais līdzfinansējums 16 atbalsta programmās:

●       ēkām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai;

●       dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumiem;

●       māju atjaunošanas darbi.

18.20 -19.00 Labās prakses piemēri – apsaimniekotāji un pārvaldnieki dalās ar konkrētiem piemēriem, kas īstenoti Valmieras novadā
19.00 -19.20 Attīstības finanšu institūcijas “Altum” Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla par daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes atbalsta programmu un daudzdzīvokļu māju remonta aizdevumiem. Līdzfinansēts ar Atjaunošanas un noturības mehānisma atbalstu.
19.20- 20.00 Jautājumi un atbildes

Aicinām iedzīvotājiem būt aktīviem un izmantot iespēju uzzināt vairāk par pašvaldības un citām pieejamajām atbalsta programmām un to priekšrocībām, lai padarītu savu dzīves vidi kvalitatīvāku. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Valmieras novadā ir vairāk nekā 1269 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju. Lielākā daļa no tām celtas pirms vairāk nekā 30 gadiem. Valmieras novada pašvaldība ir izstrādājusi īpašu atbalsta programmu iedzīvotājiem daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kvalitātes uzlabošanai, kuru platība pārsniedz 200 m2. Šādu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju skaits Valmieras novadā ir nedaudz vairāk par 800.

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri