Valmieras Ziņas

Nojauktā J.Daliņa stadiona tribīņu sijas pārtop gaumīgos soliņos – vilciena vagonos (1)

Valmierā pamazām tiek sakoptas un labiekārtotas iecienītās pastaigu vietas. Jau iepriekš portāls “Valmieras Ziņas” rakstīja, ka Atpūtas parkā tika sakārtots gājēju celiņš starp Sajūtu parka stāvlaukumu un Vanšu tiltu, uzklājot jaunu asfalta segumu, nomainot apgaismojumu un uzstādot soliņus un atkritumu urnas. Gaujas krastā pieejamas četras labiekārtotas atpūtas vietas. Savukārt šajā vasarā soliņi un atkritumu urnas uzstādītas arī pie gājēju celiņa, kas savieno Cēsu ielu, Dzelzs tiltu un L.Paegles ielu.

“Bijušā šaursliežu dzelzceļa līnijas uzbērums, kas šķērso Gauju pār Dzelzs tiltu, ir iecienīts gājēju un velobraucēju pastaigu maršruts Valmierā. Lai uzlabotu pastaigu kvalitāti un nodrošinātu atpūtas iespējas, sešās uzbēruma vietās aptuveni kilometru garā posmā šovasar uzstādīti atpūtas soliņi un zemē iedziļinātas atkritumu urnas,”

portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Soliņi ir gatavoti no sijām, kas bija Jāņa Daliņa stadiona nojauktajās tribīnēs, kur pašlaik notiek būvniecības darbi. Solus pēc Valmieras pilsētas pašvaldības pasūtījuma izgatavoja un uzstādīja SIA “Valmieras Namsaimnieks”.

Gan Atpūtas parkā, gan Dzelzs tilta apkārtnē uzstādīto soliņu dizaina autore ir pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvaldes Pilsētplānošanas nodaļas arhitekta palīdze Marta Katana.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    >:-) - 16.08.2018 Atbildēt

    Tik nomaļās vietās . Ka tik быдло nenodedzina no
    škrobes , ka salauzt nespēs !

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: VIRPOTĀJU Prasības: Vēlama profesionālā izglītība atbilstošā amatā Iepriekšēja darba pieredze atbilstoša profila darbā Pieredze darbā ar universāliem virpošanas darbgaldiem Pieredze CNC darbagaldu iestatīšanā un apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Piedāvājam: Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu Sakārtotu darba vidi Apmācības iespējas Iespējama transporta izdevumu segšana Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: VIRPOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-28 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500

Mūsu partneri