Valmieras Ziņas

Nojauktā J.Daliņa stadiona tribīņu sijas pārtop gaumīgos soliņos – vilciena vagonos (1)

Valmierā pamazām tiek sakoptas un labiekārtotas iecienītās pastaigu vietas. Jau iepriekš portāls “Valmieras Ziņas” rakstīja, ka Atpūtas parkā tika sakārtots gājēju celiņš starp Sajūtu parka stāvlaukumu un Vanšu tiltu, uzklājot jaunu asfalta segumu, nomainot apgaismojumu un uzstādot soliņus un atkritumu urnas. Gaujas krastā pieejamas četras labiekārtotas atpūtas vietas. Savukārt šajā vasarā soliņi un atkritumu urnas uzstādītas arī pie gājēju celiņa, kas savieno Cēsu ielu, Dzelzs tiltu un L.Paegles ielu.

“Bijušā šaursliežu dzelzceļa līnijas uzbērums, kas šķērso Gauju pār Dzelzs tiltu, ir iecienīts gājēju un velobraucēju pastaigu maršruts Valmierā. Lai uzlabotu pastaigu kvalitāti un nodrošinātu atpūtas iespējas, sešās uzbēruma vietās aptuveni kilometru garā posmā šovasar uzstādīti atpūtas soliņi un zemē iedziļinātas atkritumu urnas,”

portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Soliņi ir gatavoti no sijām, kas bija Jāņa Daliņa stadiona nojauktajās tribīnēs, kur pašlaik notiek būvniecības darbi. Solus pēc Valmieras pilsētas pašvaldības pasūtījuma izgatavoja un uzstādīja SIA “Valmieras Namsaimnieks”.

Gan Atpūtas parkā, gan Dzelzs tilta apkārtnē uzstādīto soliņu dizaina autore ir pašvaldības Attīstības un būvniecības pārvaldes Pilsētplānošanas nodaļas arhitekta palīdze Marta Katana.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    >:-) - 16.08.2018 Atbildēt

    Tik nomaļās vietās . Ka tik быдло nenodedzina no
    škrobes , ka salauzt nespēs !

Mūsu partneri