Valmieras Ziņas

Nodrošina ēdināšanu skolēniem no sociāli aizsargājamām ģimenēm

Lai 7.līdz 12.klašu attālināto mācību laikā atbalstītu skolēnus no trūcīgām un maznodrošinātām valmieriešu ģimenēm, kuri skolā saņēma brīvpusdienas, Valmieras pilsētas pašvaldība izsniedz “Maxima Latvija” dāvanu kartes pārtikas produktu iegādei, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

“Centāmies rast brīvpusdienām līdzvērtīgu alternatīvu, lai skolēniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm varētu nodrošināt pilnvērtīgu maltīti, kas svarīga skolēna veselībai un attīstībai. Dāvanu kartes pārtikas produktu iegādei ir labs risinājums, kā kaut nedaudz palīdzēt sociāli aizsargājamām ģimenēm Valmierā šajā neparastajā un izaicinājumu pilnajā laikā,”

norāda Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Kaija Muceniece.

Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde līdz šim ir apzinājusi un izsniegusi “Maxima Latvija” dāvanu kartes 19 bērniem no trūcīgām vai maznodrošinātām ģimenēm par attālināto mācību periodu no 26.oktobra līdz 13.novembrim. Līdz ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu un attālināto mācību pagarinājuma noteikšanu līdz 6.decembrim, Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde plāno pagarināt sadarbību ar “Maxima Latvija” vismaz līdz ārkārtējās situācijas noslēgumam. 

Skolēnu brīvpusdienas Valmieras izglītības iestādēs vienam skolēnam izmaksā 1,65 EUR dienā, šī summa reizinot ar attālināto mācību dienu skaitu, veido  vienas dāvanu kartes kopsummu.

Dāvanu kartes paredzētas pārtikas produktu iegādei, ar tām nav iespējams norēķināties par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumiem vai veikt maksājumus par pakalpojumiem.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir viens gads.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

„Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.Nr.90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem  Ierēdņa dienesta vieta Valmiera Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv”.   Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-05 Kontaktpersona: Personāla Daļa

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās” aicina darbā izbraukuma brigādes aprūpētāju darbam Vidzemē (Valmiera, Cēsis, Smiltenes novads u.c.) uz pilnu slodzi Darba pienākumi: Nodrošināt klientu sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe mobilā aprūpes kompleksā, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.) Vadīt speciāli aprīkotu aprūpes auto- mobilo aprūpes kompleksu. Piedāvājam: Sociālās garantijas Stabilu atalgojumu (750 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi) Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu Apmācības darba pienākumu apguvei Prasības: vismaz vidējā/profesionālā vidējā izglītība un pieredze aprūpes darbā B kategorijas autovadītāja apliecība un labas auto vadīšanas prasmes Labas latviešu un krievu valodas zināšanas Prasme plānot savu darbu un organizēt darba procesu Labas komunikācijas spējas, iejūtība Spēja strādāt komandā Augsta atbildības sajūta CV lūdzam līdz 2021. gada 25.aprīlim sūtīt uz e- pastu:  aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi - Vidzemei. Kontakttālrunis uzziņām: Sandra Kārkliņa (25691392). Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-25 Darba sākšanas datums: 2021-05-05 Kontaktpersona: Sandra Kārkliņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri