Valmieras Ziņas

Nodrošina ēdināšanu skolēniem no sociāli aizsargājamām ģimenēm

Lai 7.līdz 12.klašu attālināto mācību laikā atbalstītu skolēnus no trūcīgām un maznodrošinātām valmieriešu ģimenēm, kuri skolā saņēma brīvpusdienas, Valmieras pilsētas pašvaldība izsniedz “Maxima Latvija” dāvanu kartes pārtikas produktu iegādei, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

“Centāmies rast brīvpusdienām līdzvērtīgu alternatīvu, lai skolēniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm varētu nodrošināt pilnvērtīgu maltīti, kas svarīga skolēna veselībai un attīstībai. Dāvanu kartes pārtikas produktu iegādei ir labs risinājums, kā kaut nedaudz palīdzēt sociāli aizsargājamām ģimenēm Valmierā šajā neparastajā un izaicinājumu pilnajā laikā,”

norāda Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Kaija Muceniece.

Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde līdz šim ir apzinājusi un izsniegusi “Maxima Latvija” dāvanu kartes 19 bērniem no trūcīgām vai maznodrošinātām ģimenēm par attālināto mācību periodu no 26.oktobra līdz 13.novembrim. Līdz ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu un attālināto mācību pagarinājuma noteikšanu līdz 6.decembrim, Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde plāno pagarināt sadarbību ar “Maxima Latvija” vismaz līdz ārkārtējās situācijas noslēgumam. 

Skolēnu brīvpusdienas Valmieras izglītības iestādēs vienam skolēnam izmaksā 1,65 EUR dienā, šī summa reizinot ar attālināto mācību dienu skaitu, veido  vienas dāvanu kartes kopsummu.

Dāvanu kartes paredzētas pārtikas produktu iegādei, ar tām nav iespējams norēķināties par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumiem vai veikt maksājumus par pakalpojumiem.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir viens gads.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SANTEHNIĶI Galvenie darba pienākumi: ūdensvadu, kanalizācijas un centrālapkures sistēmu apkalpošana; ūdensskaitītāju uzstādīšana un apkalpošana; citu santehnisko darbu veikšana. Prasības: profesionālās kvalifikācijas apliecība - inženierkomunikāciju montētājs vai cits specialitāti apliecinošs izglītības dokuments; praktiska darba pieredze santehniķa darbā; B kategorijas autovadītāja apliecība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; veselības apdrošināšana; sociālās garantijas; atalgojums – stundas tarifa likme no EUR 5.00 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30%. Pieteikties līdz 2021.gada 28.februārim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-28 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@valmiera.lv,

(reģ.Nr.LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto studiju virziena „Arhitektūra un būvniecība” direktora amatu  (uz nenoteiktu laiku; slodze 10 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: maģistra līmeņa augstākā izglītība būvniecībā, pieredze studiju kursu un/vai studiju programmu izstrādē un/vai vadīšanā/īstenošanā, kā arī cita veida vadoša administratīvā darba pieredze (t.sk. augstākās izglītības institūcijās) tiks uzskatīta par priekšrocību, pieredze darbā starptautiskā vidē, ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, atbildīgums, precizitāte, labas komunikācijas un vadīšanas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: uzturēt, pilnveidot, attīstīt un nodrošināt studiju virziena saturu un realizāciju vadīt studiju virziena padomes darbu · sagatavot studiju virziena pašnovērtējuma ziņojumu un akreditāciju plānot un kontrolēt studiju plāna izpildi veikt studiju procesa kvalitātes kontroli organizēt studentu prakses Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, garantētu un regulāru atalgojumu 615,45 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī. Pretendentiem motivācijas vēstuli-studiju virziena attīstības redzējumu, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV sūtīt uz adresi: Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4201 vai uz e-pasta adresi agrita.somase@va.lv, vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz studiju virziena direktora amatu” līdz 2021.gada 7.februārim. Sazināsimies tikai ar nākamās atlases kārtas pretendentiem. Profesija: Pamatdarbības struktūrvienības VADĪTĀJS/ DIREKTORS/ KOMANDIERIS (izglītības jomā) Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-07 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mūsu partneri