Valmieras Ziņas

Nodod ekspluatācijā pārbūvētos grants ceļus Rencēnu pagastā un Matīšu pagastā

Izmantojot Lauku atbalsta dienesta piešķirto kvotu 1,3 miljonu eiro apmērā no Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA), Burtnieku novada pašvaldība īsteno novada grants ceļu pārbūves projektus trīs kārtās. Projektu īstenošanas mērķis ir apdzīvotības saglabāšana un uzņēmējdarbības veicināšana lauku teritorijās, uzlabojot tam nepieciešamo ceļu infrastruktūru.

 

Šī gada 23. septembrī ekspluatācijā pieņemti divi ceļi – Rencēnu pagastā ceļš “Sauļi – Melluplūķi” un Matīšu pagastā ceļš “Graudiņi-Pučurga-Matīši”. Īstenojot projektus, ir nodrošināta autoceļu nestspēja, veikta ceļa seguma izbūve ar jaunu grants šķembu maisījumu, sakārtota ūdens novadīšanas sistēma (caurteku, grāvju izbūve un tīrīšana), izbūvētas nobrauktuves uz īpašumiem, uzstādītas un atjaunotas ceļazīmes un robežzīmes.

 

Ceļu pārbūves darbus īstenoja SIA “Limbažu ceļi”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “RS Būvnieks”, autoruzraudzību – SIA “CEĻU KOMFORTS” un SIA “Projekts EAE”.

 

Pārbūvējamie ceļa posmi tika izvēlēti, balstoties uz apstiprinātajiem Burtnieku novada pašvaldības autoceļu atlases kritērijiem un pagastu uzņēmēju apspriedes rezultātiem (2015.gadā), kur vietējie uzņēmēji izvirzīja pašvaldības autoceļa posmus, kurus nepieciešams pārbūvēt ELFLA projektu ietvaros.

 

Projekta divās īstenošanas kārtās apgūtais finansējums:

Kopējās izmaksas – 755 808,63 EUR

ELFLA finansējums – 667 431,61 EUR

Pašvaldības līdzfinansējums – 88 377,02 EUR

 

2020. gada būvniecības sezonā plānots īstenot finansējuma apguves trešo, noslēdzošo kārtu, pārbūvējot Rencēnu un Burtnieku pagastā esošo autoceļu “Labrenči – Taubes” 9,316 km garumā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri