Valmieras Ziņas

No 6. aprīļa Zilākalnā būs atvērta pirmsskolas izglītības dežūrgrupa

Lai sniegtu atbalstu strādājošiem vecākiem, no pirmdienas, 6. aprīļa, Zilākalnā būs atvērta pirmsskolas izglītības dežūrgrupa, kurā atradīsies dažāda vecuma bērni, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Izglītības un zinātnes ministrijas rekomendācijām, aicinām vecākus rūpīgi izvērtēt nepieciešamību ārkārtējās situācijas laikā vest bērnu uz bērnudārzu. Tas pieļaujams tikai īpašos gadījumos – ja vecāki darba specifikas dēļ nevar strādāt attālināti (piemēram, medicīnas darbinieki, policisti u.c. profesiju pārstāvji) un nav citu iespēju, kā nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav bijusi ārvalstīs, nav bijusi kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Bērniem tiks nodrošināta ēdināšana saskaņā ar spēkā esošo vecāku maksu par ēdināšanu Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī tiks saglabāts līdzšinējais pašvaldības atbalsts daudzbērnu ģimeņu bērniem, bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Ārkārtējās situācijas laikā pirmsskolas izglītības iestādē darbs tiks organizēts tā, lai pēc iespējas izvairītos no bērnu ciešas kontaktēšanās, to ievērojot arī ēdināšanas un diendusas laikā, regulāri tiks tīrītas un vēdinātas telpas. Ņemot vērā Izglītības kvalitātes valsts dienesta rekomendācijas, lai pasargātu bērnu un personāla veselību, pirmsskolas izglītības iestādē nepiederošas personas neuzturēsies, vecāki ar bērniem nāks tikai līdz ārdurvīm, kur tos sagaidīs dežurants.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar direktora vietnieci izglītības jautājumos Iveta Derkača, tālr. 29578658.

Jāatzīmē, ka kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas Kocēnu novadā darbojas dežūrgrupa pirmsskolas izglītības iestādē “Auseklītis”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri