Valmieras Ziņas

No 6. aprīļa Zilākalnā būs atvērta pirmsskolas izglītības dežūrgrupa

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai sniegtu atbalstu strādājošiem vecākiem, no pirmdienas, 6. aprīļa, Zilākalnā būs atvērta pirmsskolas izglītības dežūrgrupa, kurā atradīsies dažāda vecuma bērni, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Izglītības un zinātnes ministrijas rekomendācijām, aicinām vecākus rūpīgi izvērtēt nepieciešamību ārkārtējās situācijas laikā vest bērnu uz bērnudārzu. Tas pieļaujams tikai īpašos gadījumos – ja vecāki darba specifikas dēļ nevar strādāt attālināti (piemēram, medicīnas darbinieki, policisti u.c. profesiju pārstāvji) un nav citu iespēju, kā nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav bijusi ārvalstīs, nav bijusi kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Bērniem tiks nodrošināta ēdināšana saskaņā ar spēkā esošo vecāku maksu par ēdināšanu Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī tiks saglabāts līdzšinējais pašvaldības atbalsts daudzbērnu ģimeņu bērniem, bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Ārkārtējās situācijas laikā pirmsskolas izglītības iestādē darbs tiks organizēts tā, lai pēc iespējas izvairītos no bērnu ciešas kontaktēšanās, to ievērojot arī ēdināšanas un diendusas laikā, regulāri tiks tīrītas un vēdinātas telpas. Ņemot vērā Izglītības kvalitātes valsts dienesta rekomendācijas, lai pasargātu bērnu un personāla veselību, pirmsskolas izglītības iestādē nepiederošas personas neuzturēsies, vecāki ar bērniem nāks tikai līdz ārdurvīm, kur tos sagaidīs dežurants.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar direktora vietnieci izglītības jautājumos Iveta Derkača, tālr. 29578658.

Jāatzīmē, ka kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas Kocēnu novadā darbojas dežūrgrupa pirmsskolas izglītības iestādē “Auseklītis”.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri