Valmieras Ziņas

No 14.maija sākta Lilijas un Kārļa ielu pārbūve

No 14.maija uzsākta Kārļa ielas posmā no Rīgas līdz Lilijas ielai un Lilijas ielas posmā no Miera līdz Andreja Upīša ielai pārbūve.

Ielu pārbūves laikā atsevišķi posmi tiks slēgti satiksmei. Iedzīvotāji aicināt sekot līdzi izliktajām ceļa zīmēm un informācijai, kā piekļūt būvdarbu zonā esošajiem objektiem. Piekļuve būvdarbu zonā esošajiem īpašumiem un uzņēmumiem tiks nodrošināta. Taču iestāžu un uzņēmumu apmeklētāji aicināti izmantot automašīnu stāvvietas, kas neatrodas būvdarbu zonā Kārļa un Lilijas ielās.

Ielu pārbūve tiks veikta pakāpeniski piecos etapos. Vispirms tiks pārbūvēta Lilijas iela posmā no Miera līdz Kārļa ielai, šo ielas posmu satiksmei slēdzot. Krustojums ar Kārļa ielu tiks saglabāts caurbraucams. Pēc tam pakāpeniski tiks slēgti ielu posmi no Kārļa līdz Garai ielai, kā arī no Garās līdz Andreja Upīša ielai. Pabeidzot Lilijas ielas pārbūvi, darbi tiks turpināti Kārļa ielā, tos dalot divos posmos.

Ar ielas apbraucamo ceļu shēmām iespējams iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Ielu remonti/ Satiksmes ierobežojumi”. Aktuālā informācija par ielu remontiem mobilajās ierīcēs pieejama www.valmiera.lv sadaļā “Pakalpojumi” – “Ielu remonti un satiksmes ierobežojumi”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri