Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Vidzemē ceļu satiksmes negadījumos desmit cietušie

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 31. jūlija līdz 3.augustam, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 205 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 26 ceļu satiksmes negadījumi, kur no četriem gadījumiem desmit cietušas personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 202 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 122 par ātruma pārsniegšanu, viens par braukšanu alkohola reibumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

31.jūlijā pulksten 15:50 Madonas novadā, Sarkaņu pagastā uz autoceļa Pļaviņas (Gostiņi) – Madona – Gulbene, kāda sieviete, vadot automašīnu “Mercedes Benz”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā, netiekot galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta četras personas. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

2.augustā pulksten 10:20 Smiltenes novadā, Palsmanes pagastā uz autoceļa Cirgaļi – Palsmane – Ūdrupe, kāds vīrietis, vadot automašīnu “Hyundai”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Automašīna iebrauca grāvī un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta automašīnas vadītājs un pasažiere, nogādāti medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

1.augustā pulksten 13:00 Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā, uz autoceļa Rīga – Ainaži (Igaunijas robeža), kāda sieviete, vadot automašīnu “Toyota”, un, veicot kreiso nogriešanās manevru, nepalaida pretim braucošo automašīnu, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta divas personas, no tām viena nogādāta medicīnas iestādē. Policijā uzsākts administratīvais process, tiek skaidroti apstākļi.

1.augustā pulksten 16:30 Madonas novadā, Lazdonas pagastā uz autoceļa Pļaviņas – Madona – Gulbene, kāds vīrietis, vadot motociklu “Kawasaki”, neievēroja drošu braukšanas distanci un izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošo motociklu, kā rezultātā motocikla vadītājs krita un guva miesas bojājumus, nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri