Valmieras Ziņas

Naukšēnu novada pašvaldība rīko iedzīvotāju aptauju par reģionālo reformu

Lai uzzinātu novada iedzīvotāju viedokli, ieteikumus un vērtējumu par paveiktajiem darbiem un pieejamiem pakalpojumiem, kā arī par nākotnes iecerēm, tostarp par administratīvi teritoriālo reformu Naukšēnu novada pašvaldība rīko anonīmu aptauju, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 21. jūnijam aizpildīt aptaujas anketu, atzīmējot vēlamo variantu vai ierakstīt atbildi un ievietot aptaujas kastītē Naukšēnu novada pašvaldībā, veikalā “ELVI Mazais” Naukšēnos vai Ķoņu pagasta pārvaldē vai elektroniski https://forms.gle/MdvCcLY5MdG9GUav7

Aptauja ir anonīma un iegūtās atbildes tiks izmantotas tikai apkopotā veidā, lai pilnveidotu un uzlabotu pašvaldības darbu, norādīts mājaslapā publicētajā informācijā.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau informēja, ka Naukšēnu novada pašvaldības domes vadītājs skeptiski vērtē administratīvi teritoriālās reformas nepieciešamību un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības piedāvāto modeli, kas paredz novada apvienošanu ar Valkas, Strenču un Rūjienas novadu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri