Valmieras Ziņas

Naktsputnu skrējienā jaunieši iepazīst dažādas profesijas

9.maija vakarā Valmieras ielās varēja redzēt skrienošu jauniešu bariņus. Tie bija pirmā Naktsputnu skrējiena dalībnieki, kas iepazina visdažādākās profesijas, kuru darba stundas ir ārpus visiem ierastā darba laika. Orientēšanās spēlei atvēlētajā laikā komandām bija jāapmeklē kontrolpunkti, kuros viņiem bija jāveic kādai konkrētai profesijai raksturīgi uzdevumi un jāatbild uz jautājumiem par to.

Jaunieši iepazina sabiedrisko attiecību speciālista, žurnālista, televīzijas operatora, aktiera, ārsta, ēdienu piegādātāja, pasākumu vadītāja un organizatora, ugunsdzēsēja, karavīra, policista, kā arī pārtikas nozarē strādājošo profesijas. Pavisam kopā jauniešu komandas noskrēja 161 km, katrai komanda veicot no 7 līdz pat 16 km. Sasniedzot finiša punktu komandu dalībnieki varēja atgūt spēkus, cienājoties ar SIA “Liepkalni” sarūpēto Spēka maizi un veldzējot slāpes ar SIA “Valmiermuižas alus” atspirdzinošo dzērienu .

Paldies visiem uzņēmumiem un organizācijām, kas iesaistījās kontrolpunktu uzdevumu veidošanā un realizēšanā – Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļai, Zemessardzes 22. kājnieku bataljonam, Valmieras pašvaldības policijai, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes brigādes Valmieras daļai, Vidzemes slimnīcai, Vidzemes televīzijai, SIA “Liepkalni”, Valmieras drāmas teātrim, SIA “Valmiermuižas alus”, “La Pizza Veloce”, Valmieras olimpiskajam centram un Aktīvā tūrisma centram EŽI.

Naktsputnu skrējiens notika ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri