Valmieras Ziņas

Nakts uz pirmdienu būs ļoti silta

Lasīšanas laiks: 2 min

Naktī no svētdienas uz pirmdienu gaisa temperatūra Latvijā nenoslīdēs zemāk par +19..+24 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Gaidāmā nakts varētu būt siltākā Latvijas meteoroloģisko novērojumu vēsturē. Paredzams, ka gandrīz visās valsts novērojumu stacijās gaisa temperatūra saglabāsies virs +20 grādiem. Šādas naktis sinoptiķi dēvē par tropiskajām naktīm, un tās parasti ir tikai nelielā daļā valsts teritorijas, visbiežāk Rīgā, kur gaisa temperatūru paaugstina pilsētas apbūve.

Galvaspilsētas centrā arī reģistrēts siltākās nakts rekords – 2021.gada 22.-23.jūnija naktī minimālā gaisa temperatūra bija +24,2 grādi.

Tuvākajā naktī mākoņu būs maz, vairāk mākoņu saglabāsies Kurzemē. Vietām – ar lielāko varbūtību Dienvidkurzemes novadā – iespējams īslaicīgs lietus un pērkona negaiss. Pūtīs mērens austrumu, dienvidaustrumu vējš, vietām ar brāzmām līdz 13 metriem sekundē.

Pirmdien valsts dienvidrietumu daļā debesis būs pārsvarā mākoņainas, saulainākā diena gaidāma Vidzemē un Latgalē. Daudzviet līs, gaidāms arī spēcīgs pērkona negaiss. Vietām iespējamas ne tikai ļoti stipras lietusgāzes, bet arī liela krusa, vētra un virpuļviesuļi. Lielākais stihijas risks prognozēts pēcpusdienā un vakarā valsts centrālajā un austrumu daļā.

Vidzemē un Latgalē arī bez negaisa mākoņiem gaidāmas austrumu, dienvidaustrumu vēja brāzmas līdz 15 metriem sekundē. Kurzemē vējš iegriezīsies no dienvidiem, dienvidrietumiem un kļūs lēnāks. Gaisa temperatūra pēcpusdienā Dienvidkurzemē noslīdēs līdz +17 grādiem, bet vietām Vidzemē un Latgalē tā sasniegs +33 grādus.

Rīgā pirmdien gaidāms neliels mākoņu daudzums, kas dienas gaitā palielināsies. Sākot ar pēcpusdienu, iespējamas pērkona lietusgāzes, arī galvaspilsētā būs krusas un vētras risks. Valdošais būs mērens austrumu, dienvidaustrumu vējš ar brāzmām līdz 13 metriem sekundē. Gaisa temperatūra naktī svārstīsies ap +25 grādiem, dienā tā pakāpsies līdz +30 grādiem.

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri