Valmieras Ziņas

Naktī vietām Latvijā gaidāms pērkona negaiss

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdienas vakarā un naktī uz trešdienu, 29.maiju, vietām Latvijas centrālajā un austrumu daļā gaidāms pērkona negaiss un stiprs lietus, prognozē sinoptiķi.

Līdz trešdienas rītam vēl daudzviet valstī palaikam līs, vēlāk lietus gaidāms galvenokārt tikai valsts austrumos. Kurzemē trešdiena būs saulaina, citviet Latvijā – pārsvarā mākoņaina.

Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš, līdz rītam valsts austrumos gaidāms dienvidu vējš.

Minimālā gaisa temperatūra naktī būs +8..+13 grādi, austrumu novados līdz +16 grādiem. Dienā gaiss iesils līdz +11..+17 grādiem, par dažiem grādiem vairāk būs dienas pirmajā pusē valsts austrumu pierobežā.

Rīgā līdz trešdienas rītam palaikam gaidāms lietus, iespējams stiprs lietus, dienā vairs nav gaidāmi būtiski nokrišņi un pievakarē debesis skaidrosies. Pūšot lēnam līdz mērenam ziemeļrietumu vējam, gaisa temperatūra būs +11 grādi no rīta un +15 grādi dienā.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri