Valmieras Ziņas

Nākamnedēļ vairāku maršrutu autobusiem Vidzemē mainīsies apstāšanās laiks pieturās

Ņemot vērā pasažieru ierosinājumus, no 10.februāra vairākos maršruta Nr.7599 Rīga-Valmiera, Nr.7600 Rīga-Valka, Nr.7743 Rīga-Rūjiena un Nr.7744 Rīga-Mazsalaca-Rūjiena reisos autobusiem tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

Papildus tam vienā maršruta Nr.7599 Rīga-Valmiera reisā tiks iekļauta pietura “Internātskola”, nodrošinot Sējas novada iedzīvotājiem nokļūšanu mājās vēlajās vakara stundās.

Maršruta Rīga-Valmiera autobusam, kas no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauc plkst.6.20, 7.30, 9, 10.50, 11.45, 14.20, 15.55, 16.50, 19.20 un 20.10, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā.

Savukārt autobusam, kas no Valmieras autoostas katru dienu izbrauc plkst.4.50, 5.55, 7.40, 9.10, 10.50, 12.05, 12.35, 13.45, 14.35, 16.05 un 17, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā.

Autobusam, kas no Valmieras autoostas pirmdienās izbrauc plkst.8.50 un no Rīgas starptautiskās autoostas – plkst.13.15, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā (reisi tiek izpildīti no 1.septembra līdz 31.maijam). Autobusam, kas no Rīgas starptautiskās autoostas svētdienās izbrauc plkst.20.50 un 22.05, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā. Savukārt autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauc plkst.22.50, pasažieru apmaiņu veiks arī pieturā “Internātskola”. Papildus tam autobusam tiek mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā.

Autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauc plkst.17.35, galapunktā pienāks plkst.19.50, nevis kā līdz šim – plkst.19.45.

Maršruta Rīga-Valka autobusam, kas no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauc plkst.10.05 un 18.35, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā. Savukārt autobusam, kas no Valkas autoostas katru dienu izbrauc plkst.4.50, 5.40, 10.15, 14.10 un 18.40, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā.

Autobusam, kas no Valkas autoostas piektdienās izbrauc plkst.12, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā.

Maršruta Rīga-Rūjiena autobusam, kas no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauc plkst.18.20 un no Rūjienas autoostas – plkst.17.05, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā.

Savukārt maršruta Rīga-Mazsalaca-Rūjiena autobusam, kas no Rīgas starptautiskās autoostas katru dienu izbrauc plkst.12.45 un 15.05, tiks mainīts apstāšanās laiks pieturās, nemainot atiešanas un pienākšanas laiku galapunktā.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri